Проект “РУФ”. День 4

“Роз’їбаш Український Футбол!” (і насци на його руїни). Бо він цього заслуговує. В цих тижневих оглядах я вам показуватиму, чому саме. Чергова п’ятірка ідіотизмів.

1. На початку тижня з’явилася інформація про те, що причина високого глядацького показника в Маріуполі має банальне пояснення – народ в добровільно-примусовому порядку підвозять із заводу. Адміністрація все спростувала, “але ми ж знаємо”. Тим паче, завод належить Ахметову, у якого на “Шахтар” так само організовували людей.

2. “Черкаський Дніпро” (ви вже здогадалися, що він знову грав у футболках академії; Лашкул, звільняючись, вкрав всю форму?) написав листа місцевій владі, що не має грошей, то дайте йому будь ласка трохи бюджетних – бо негоже залишати регіон без професійного футболу. Такий цирк ми вже проходили не раз і не два. Чекаємо, що буде далі – чи таки гигне ЧД, чи “раптом” десь “знайде” грошей.

3. “Динамо” вилетіло з Ліги Чемпіонів. І тут же з’явилася головна версія – психологія. Цікаво, як “Барселона” після великого 2009-го року змогла далі грати. Вона, на відміну від “Динамо”, виграла тоді все на світі. І якось же гравці знаходили мотивацію грати далі. А про психологію – я вже писав, тут детальніше.

4. В Запоріжжі таки з’явився “міський футбольний клуб”. З бюджету міста (іншого джерела фінансування не було заявлено) обіцяють виділяти 10 мільйонів на рік. Очевидно, в Запоріжжі всі проблеми уже вирішені, раз нема куди стільки грошей діти. Що ж, можна лише побажати МФК “Металург” не дожити навіть до першої своєї річниці.

5. Буквально вночі з’явилася феєрична інформація. Нічим поки що не підтверджена, але настільки смішна, що не згадати її не можна. Значить, з наступного сезону “Динамо” гратиме на НСК лише єврокубки – бо там на постійній основі буде грати “Шахтар”. Навіть і не знаю, що ідіотичніше – цей можливий факт чи спроба його вигадати. Втім, в українських футбольних умовах може бути все що завгодно. Так що смійтеся – але намотайте на вус. Бо хтозна…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s