Із Вересня ліплять чергового “героя-патріота”?

Щось часто останнім часом ведучі сумнівної політичної позиції на телеканалах сумнівної якості влаштовують показові шоу “боротьби за Україну”. Збіг чи…

Микола Вересень (ви не забули такого телевізійного героя минулих часів?) влаштував справжнє шоу у себе в етері – обливши водою такого собі Олексія Семченка, який висловлював абсолютно антиукраїнські меседжі.

Не так давно Остап Дроздов з телеканалу ZIK (того самого телеканалу, який останнім часом став русифіковуватися і зрадофільствувати, наприклад, запрошенням на канал відомого персонажу, Наталії Влащенко) вигнав з етеру очільника абсолютно зрадофільського ресурсу “Хвиля” за відмову того говорити українського. І моментально всі “акваріумні рибки”, тобто люди, які забувають все, що відбувалося буквально пару місяців тому, почали ліпити з Дроздова кумира і патріота – хоча не так давно він захищав Коцабу, вів етери з Медведчуком, називав мобілізацію “геноцидом”, а всього 4 роки тому заявляв про необхідність двомовності в Україні.

І тепер новий “захисник України”. Чому? Навіщо? Це збіг чи якась спланована акція по закладенню нових московитських “консерв”, бо старі повибухали останнім часом?

Не думаю. Навряд чи все аж так складно. Принаймні, у випадку із Вереснем (з Дроздовим можуть бути питання). Просто зараз боротьба за Україну – це тренд. Це круто, модно і вигідно. В тому числі й фінансово. А хто такий зараз Микола Вересень? Ну, колись він був у всіх на слуху – а зараз… Ну, грає у п’єсах Подерв’янського – але то таке. А ще він працює на телеканалі NewsOne. Телеканалі українофоба Мураєва. Якого ось так вітають представники гордої журналістської професії з днем народження.

Яка може бути репутація у людини , яка працює в такому лайні? Отож.

А тут одним помахом руки – і Микола Вересень перетворюється на нерозламного борця за Україну. Так, роботу він втратив (з “Мураєв ТБ” його вже звільнили). Але – хтось сумнівається, що цього яскравого персонажа, який до того ж правильно вловив вітер змін, не візьмуть на якийсь інший телеканал?

Отже, висновків з цієї історії, на мою думку, рівно два.

Перший – всі ці показові виступи не більше ніж шоу. Ніякою реальною боротьбою чи стурбованістю тут і не пахне. І це погано. Погано тому, що багато хто уже повівся на шоу Дроздова – і поведеться на шоу Вересня.

Другий – ситуація в Україні складається таким чином, що вигідно бути хоч і показушним, але борцем за Україну і українську мову. І це добре. Добре тому, що ситуація в країні змінюється. Україна, українська мова, українство стає вигідним – і це найголовніше. Чому українська еліта просрала Гетьманщину, Січ, все інше? Та тому, що їй це було банально вигідно – як, наприклад, розгін останньої, Підпільненської Січі. (Саме козацька еліта, яка тоді вже була потужно інкорпорована в імперську систему, підмовила чернь не чинити опору московитським військам. Тому ніякого підступного зруйнування не було – точніше, підступ був, але ще питання, з чийого боку.)

Так що не звертаємо уваги на цих шоуменів – але радіємо тому, що Україна нарешті стає українською. Україноцентричною. Важливо не звернути з цього шляху.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s