Казус Дроздова. Як українці не розумнішають

Чергова “геройська” історія – і чергові дифірамби. Коли це закінчиться?

Українці – упертий і цілеспрямований народ. Їм підсовують одного героя, вони ним очаровуються, потім, коли приходить логічний час і герой виявляється не зовсім героєм – матюкає всім кагалом, викидає на смітник історії. І починає очаровуватися новим героєм.

Так було завжди, ще з 1991-го року і так званих “нацдемів” починаючи – які під шумок злили майбутнє країни комуністам, відмовившись після домовленостей з ними від виборів в ВР на початку 1992-го (а тепер згадайте вибори 1994-го, список їх учасників і результати). І аж до новітніх героїв – людину-парасюка, яка “прогнала Януковича”, Гадю Савченко та інших.

І нічому українці не учаться. Зате учаться ті, хто підсовує їм цих “героїв”. Ось, наприклад, нового підсунули – т.зв. журналіста Остапа Дроздова. Чувак вигнав когось там зі студії за московитську мову – і все, він уже герой.

Ні, ну не те щоб прямо весь він, а тільки лівий мізинець. Тобто тільки цей випадок. Але! Зважаючи на те, що той самий Дроздов фактично працював проти держави Україна – і ефірами  з Медведчуком, і заявами про “геноцид”-мобілізацію, – а люди про це уже забули і готові хвалити його за “справжній подвиг”, це лише перший крок.

Ті, хто смикають за такі ниточки, чудово зрозуміють, що клієнт “солодкий”. Що він уже ковтнув наживку – і ковтатиме далі. Спочатку хвалячи цей один вчинок, а потім, коли таких спектаклів набереться вдосталь – і Дроздова в цілому.

А далі… А далі можуть бути варіянти. Або на своєму нинішньому місці закидати в прикормлені маси відповідні меседжі – або навіть у Верховну Раду. Парасюк, Савченко, Ярош гарантують це, друзі. Гарантують…

Правда, є шанс, що українці перестануть гратися в гру “Сотвори собі кумира”. Але… Можете самі оцінити вірогідність цієї події.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s