Павелко, Насіров і Янукович. Спорт як підстилка

Прекрасні новини прийшли до нас із федерації дзюдо України.

“Сьогодні, 17 квітня, в столичному готелі “Національний” відбулась звітно-виборна Конференція Федерації дзюдо України (ФДУ), в роботі якої прийняли участь делегати з 23 регіонів нашої країни.

Новим президентом ФДУ обрано Романа Насірова, його кандидатуру підтримали 22 делегати Конференції.”

От вся ціна нашому спорту. Він – підстилка. Підстилка, яку використовують різні бандюки, чиновники, політики, аферисти, шахраї та інші мудаки. Спорт сам по собі не потрібен нікому з них. Чи ви думаєте, що Насірову зараз треба це дзюдо, коли він під сроком ходить?

І справа не тільки в Насірові. Він же не сам себе призначив. І Павелко не сам себе президентом ФФУ призначив. І покійний Віктор Янукович не сам по собі став президентом федерації автоспорту. За них усіх голосували люди. Такі самі люди, як і Павелко, Насіров чи Янукович. Люди, які точно так само використовують посади в начебто громадських і незалежних від держави організаціях.

Саме через отаких от людей, а глибше – через систему, яку ці люди створили, профільне міністерство має перестати скормлювати їм гроші. Вони ж бо існують тільки для двох речей – розпил бабла і можливість козирнути додатковим титулом. (Ну, і ще деякі, як Григорій Суркіс – аби завдяки цим титулам пробивати “клубу, до якого він не має ніякого відношення” чемпіонства, а собі посади у УЄФА.)

Всі ці федерації – це паразити, які не несуть нічого корисного. І навіть не приховують цього. Призначення, ну ок, вибори Романа Насірова головою федерації дзюдо, для якого він – я на 99% упевнений – нічого не буде робити навіть після того, як вийде на свободу, це прекрасно ілюструють. (1% – це скидка на те, що він якусь копійку кине на пару заходів, про які федерація розтрубить на всі усюди.)

Foederatio delenda est. Як і весь професійний спорт. Це брехня, облуда і показуха. Його в Україні не існує. Існують шахраї, які на ньому наживаються.

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s