Павелко, Насіров і Янукович. Спорт як підстилка

Прекрасні новини прийшли до нас із федерації дзюдо України.

“Сьогодні, 17 квітня, в столичному готелі “Національний” відбулась звітно-виборна Конференція Федерації дзюдо України (ФДУ), в роботі якої прийняли участь делегати з 23 регіонів нашої країни.

Новим президентом ФДУ обрано Романа Насірова, його кандидатуру підтримали 22 делегати Конференції.”

От вся ціна нашому спорту. Він – підстилка. Підстилка, яку використовують різні бандюки, чиновники, політики, аферисти, шахраї та інші мудаки. Спорт сам по собі не потрібен нікому з них. Чи ви думаєте, що Насірову зараз треба це дзюдо, коли він під сроком ходить?

І справа не тільки в Насірові. Він же не сам себе призначив. І Павелко не сам себе президентом ФФУ призначив. І покійний Віктор Янукович не сам по собі став президентом федерації автоспорту. За них усіх голосували люди. Такі самі люди, як і Павелко, Насіров чи Янукович. Люди, які точно так само використовують посади в начебто громадських і незалежних від держави організаціях.

Саме через отаких от людей, а глибше – через систему, яку ці люди створили, профільне міністерство має перестати скормлювати їм гроші. Вони ж бо існують тільки для двох речей – розпил бабла і можливість козирнути додатковим титулом. (Ну, і ще деякі, як Григорій Суркіс – аби завдяки цим титулам пробивати “клубу, до якого він не має ніякого відношення” чемпіонства, а собі посади у УЄФА.)

Всі ці федерації – це паразити, які не несуть нічого корисного. І навіть не приховують цього. Призначення, ну ок, вибори Романа Насірова головою федерації дзюдо, для якого він – я на 99% упевнений – нічого не буде робити навіть після того, як вийде на свободу, це прекрасно ілюструють. (1% – це скидка на те, що він якусь копійку кине на пару заходів, про які федерація розтрубить на всі усюди.)

Foederatio delenda est. Як і весь професійний спорт. Це брехня, облуда і показуха. Його в Україні не існує. Існують шахраї, які на ньому наживаються.

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s