Нехай “кароші рузькі” серуть на голову персонально вам, а не всій Україні

“…если Украина хочет вернуть эти территории (в чем я до конца не уверен, честно говоря) (“ДНР” і “ЛНР” – прим. В.М.), то надо лидерам этих боевиков найти место в украинской системе государственности.

– Вы серьезно?!

– Да. Так же, как мы это сделали в Чечне. Нет другого способа остановить войну…”

А я пам’ятаю, пам’ята-а-аю, як ви по фейсбуках захоплено писали – мовляв, он там є один чесний, притомний, адекватний, проти анексії Криму голосував!

Ну от вам. Їжте, не вдавіться. Це отойво московитський депутат Ілья Пономарьов сказав.

А ще він про Крим отаке наплів:

“Изначально я воспринимал ситуацию так: был референдум, на котором люди высказались за отделение от Украины. И если бы вопрос ставился о признании независимости Крыма (так же, как это было в вопросе Южной Осетии), то я бы проголосовал “за”. А поскольку вопрос ставился об аннексии, то я голосовал “против”, потому что понимал, что это будет большая проблема для самой России”

Отак він голосував.

А ось що він пропонує:

“Именно поэтому я согласен с высказываниями коллег в той части, что единственный путь к разрешению этого вопроса – это проведение нормального референдума”

Він, цей Пономарьов, між іншим, посвідку на постійне проживання видали минулого року. І дехто з вас цьому радів. Я вже не буду тегати вас, але.

Ви не скажете, навіщо нам цей московит? Щоб учив, як Плотніцкому і Захарченку “знайти місце в українській державній системі”? До речі, це часом не Кремля була ідея – інтегрувати Донбас назад в Україну саме з сепарами-терористами (тобто путінськими маріонетками) на чолі?

І ще одне. Найголовніше.

Скажіть – може вже досить гратися у цю ідіотську гру “Знайди “хорошего русского”, оближи його з ніг до голови, а потім афігєй від його імперського нахабства”? Як на мене, то у себе вдома під ковдрою можете хоч Соловйова слухати – але в публічному просторі і на території України в фізичному смислі цих людей просто не повинно бути. Які б “хороші” вони не були.

P.S. Слухайте, а у вас взагалі було дитинство? Ви казки читали? Ну хоча оцю, про зайчика і лисичку? Почитайте, може, так щось дійде.

 

One thought on “Нехай “кароші рузькі” серуть на голову персонально вам, а не всій Україні

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s