Як Трамп мавпував, або Україна розпочала нову еру в світовій політиці?

І що ж такого сказав у першому президентському виступі Трамп?

Ну, для початку – Трамп наїхав на Обаму. На папєрєдніков. Як для нас – то нічого нового. В Україні це норма. По ділу наїхав (“Обамакер”) чи ні – це питання інше.

Далі – сім мішків гречано-популістичної вовни. Керувати будуть “маленькі американці”, уряд контролюватиметься людьми і таке інше. Знов-таки – все це ми давно проходили. Хоча можна згадати ще ленінське “зємлю крєстьянам”. Ні, скоріше “фабрікі рабочім” – бо про заводи Трамп якраз згадував.

Ще що? “Америка понад усе”. Ну, тут не тільки Україна – тут всюди таке кажуть. До речі, картинка яка вам? Це ж пряма цитата з промови Трампа – те, що ліворуч. От щодо праворуч – тут він, звісно, сказав, що всі ми однакові – хоч вайт, хоч блек, хоч браун, у всіх нас, мовляв, ред блад, червона кров.

З тероризмом боротися пообіцяв? Ну так Порошенко коли ще про “АТО за скількись там днів” чи що сказав. Знов-таки, змавпував українські політичні гасла.

Ну, а “купуй американське” – так це взагалі. У нас не те що “купуй українське” (“Ланоси”, наприклад ггггг), а в кожному регіоні таке є. Принаймні, в Запоріжжі таке гасло однією компанією посилено педалювалося.

Одним словом, як для українців – так нічого особливого Трамп і не сказав. Наші політики таке говорять трохи менше ніж кожного дня. То, може, починається ера світового популізму – і зачинателем її стала саме Україна? Ну, хоч у чомусь ми перші 🙂

А поки що – леді і джентльмени, вітайте 45-го президента Сполучених Штатів Америки!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s