Авто для лохов і чоткіх пацанов

Читаю я, значить, новину на сайті МВС. Осьсьочки вона.

Ото зачепилося моє око за виділений червоним абзац. І думаю я собі…

Приходить, значить, Аваков в офіс “Міцубісі” і каже – охайо годзаймас, Осамі-сан, а продай нам партію твоїх машинок. Здоровенькі були, Арсен Борисович – відповідає той. Чо ж, каже, не продать хорошій людині. Пішли в автосалон, подивишся, який варіянт тебе влаштує, таку партію з моєї батьківщини і підгонемо.

Пішли. Подивилися. Вибрали. Та тіко – каже Арсен Борисович – ціна-то у вас якась завелика. Та чо ж завелика – відповідає Осамі-сан, – реальна ціна, я ж нічо не видумую, в автосалоні така стоїть, бери – не хочу.

Та-а-а – махає рукою Арсен Борисович – а у вас в Європі такі ж машини значно дешевше коштують. Канєшно дешевше – киває головою Осамі-сан – там же податки не такі їбонуті, як у вас тут. І ЗАО “ЗАЗ” там немає, нема кого від нас оборонять такими податками.

А ти значить, сукин син барбос – продовжує Осамі-сан – хотів, щоб ми тут лохам, людям тобто, по одній ціні продавали, в яку ви нас податками загнали, а тобі, значить, такому красавцу, щоб по європейській ціні віддали? Ай молодець, Арсен Борисович, ох і молодець же. І де ти такий хитросракий взявся. Ну іди, подумай – а ми тобі, так і бить, по 50 баксів з машини скинемо. А то і по 60. І ще по освіжувачу повітря на кожну автівку подаруємо. Красиву таку, ялинкою. Новий рік же, свято! А ти оце бурчиш…

Смішно? Ага. Тільки чогось не дуже. Бо від таких хитросраких міністрів плакать хочеться.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s