Чому Свьокла ігнорує важливі українські заходи

Скажу пару слів про запорізьку владу.

От читаю, значить, новину про те, що Свьокла і Шляпа (Буряк і Бриль, це мер і губернатор) проігнорували захід на честь загиблих героїв АТО з нагоди Дня ЗСУ. Прислали, значить, своїх заступників.

І це не перший такий ігнор – і захід в День пам’яті жертв голодоморів профілонили. Зате на дні (яка красива слів, правда?) металургів чи на концерті олі полякової – аж на бігом. Ви здивовані? Я – ні.

Причина такої поведінки проста, як колумбове яйце. Україна – не Росія, у нас владу вибирають. І влада, звісно ж, орієнтується на свого виборця, щоб подобатися йому і далі – і вибиратися на наступні строки.

Якщо ви зараз подумали, що я про той натовп безголових люмпаків, які проголосували на мерських виборах за Свьоклу – то ви дуже помиляєтеся. Бо Свьоклу вибрав один конкретний виборець. І ми всі знаємо, що звуть його Рінат. Чи є якісь сумніви, що нікому не відомого інженера із “Запоріжсталі” розкрутили до рівня зірки шоу-бізнесу і пропхали в мери саме через бажання Ахметова?

От від цього і треба плясати. Що Свьокла робить те, чого бажає його виборець. А чого бажає цей виборець – ми прекрасно побачили по його улюбленій іграшці, ФК “Шахтар”. Дуже кроти намагалися подружитися із львів’янами, стати хоч трішечки своїми? Хрін. І позицію про те, що “ніззя банбіть Банбас”, ми прекрасно пам’ятаємо.

От і все. Питання лише в тому, це власна ініціатива Ахметова – чи це все вписується у цю загальну схему, оцю, де натовп зомбаків співає на вокзалах совкових шлягерів, пропагуючи “етаженашуісторію”, “брацкіє народи” і всю ту іншу набридло-шкідливу тему, яка преться до нас з-за порєбріка. Підозрюю, що друге, бо такі речі не відбуваються спонтанно.

Пікантності ситуації додає те, що на посаді штатного свьоклиного геббельса працює щира галичанка і патрійотка “Ольга Мешок Кулик” (ну, так, по-московитськи, у неї написано в ФБ-профілі; дійсно, яка може бути бендерівська мова в запорожсталівській конторі, он і новини на сайті мерії, за який, очевидно, відповідає щира галичанка, на 90% московитськомовні). Мене особисто зацікавило, чи розуміє вона, що у випадку втілення в життя плану хазяїна її хазяїна (точніше, навіть так – хазяїна хязяїна її хазяїна; Свьокла – Ахмєт – Хуйло) її “пустять в расход” однією з перших. Історія “Недоросії” показує нам, що там відправляють на підвал і своїх, соціально-національно-расово близьких персонажів, причому значно крутіших за це геббельсятко. А уж “біндеровку” сам бог велів прогнать через строй “героїчних воїнів Новоросії”.

Так от, поцікавився я, чи у цієї “Мешок Кулик” взагалі інстинкт самозбереження відсутній, чи його так запоріжсталівська зарплатня (вибачте, у казки про те, що вся ця шобла, яка прийшла із більш ніж серйозних заводських зарплат, сидить зараз на скромних комунальних получках; да, і в діда Мороза я теж давно не вірю) приглушила. Задав питання в ФБ. Мовчить “Ольга Мешок Кулик”, нє дайот отвєта.

А перевіряти не хочеться. Все-таки в Запоріжжі, крім дутої Свьокли, яка навіть балакати не вміє по-людськи, та галіцайки-колабораціоністки, є багато нормальних людей. І от їх якраз дуже шкода – бо у разі появи т.зв. “ЗНР” ми всі знаємо і бачили на прикладі “ДНР” та “ЛНР”, що з ними (нами) буде.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s