На кого було розраховане шоу з “ракетами над Сімферополем”

Що ж, ситуація завершилася саме так, як це і прогнозувалося. Принаймні, мною 😉

Згадайте, як вчора деякі депутати били себе кулакам в груди і кричали – не можна проводити ці стрільби, це спровокує Московію, бла-бла-бла. Прийшов день стрільб. Спровокувало?

Отож.

Справа в тому, що у московитів є чіткий-пречіткий маркер – перед тим, як щось реально робити, вони мовчать. Повністю. І роблять все у повній тиші. Як Крим. Вже потім включилися політики, шум-гам ітд. А сама операція проходила без найменших істерик.

А от коли вони істерять – це чітка ознака того, що нічо реально відбуватися не буде. Тобто – якщо шумлять, то не працюють; коли працюють, не шумлять. Тоді навіщо все це було потрібно?

Відповідь очевидна. Для кримчан. Щоб ще раз налякати їх хунтою і бендерівцями. Щоб нагадати, як їм зараз класно під Московією – і як може бути погано під Україною. Не здивуюся, до речі, якщо в Московії реанімують тему “збитого українською армією Боїнга”. (До речі, ви ж в курсі, що офіційно так і не доведена причетність України до тої трагедії?)

Бачили фотки Варламова? Отого волохатого московита, у якого бабуся в Криму. Ви думаєте, він випадково там з’явився, саме на тій вулиці, де везли танк, гармату і ще щось? Ха-ха-ха. Згадайте епізод із “Генерейшн П”, краще з фільму, там яскравіше.

“Народ даже не просечет, что мы внедряем не прокладки, а тревожность. И тут бац – Смирнов, как единственный ответ на неосознанную тревогу”.

Так і тут. Тільки тут все ще тупіше, бо піпл хаваєт. “Хунта зібралася стріляти по Криму, а Путін всі захистить”. І всі раді.

Навіщо ж весь цей цирк? Ну-у-у, очевидно, в Криму ситуація стає все гірше і гірше – поцікавтесь станом водосховищ, зокрема, Тайганського. А вода – це основа основ, на секундочку. Можна їсти гірші продукти – але пити морську воду нереально.

От і доводиться відволікати кримчан тим, що є в загашнику. А є тільки всемогутній Путін, який один може захистити від хунти, тільки він і більш ніхто.

УПД. До речі, не виключаю, що побічним завданням було взяти Україну “на бздо” – що злякається і таки відмінить. Але як першочергову задачу це явно не ставили – бо, як бачте, програли б цю локальну битву.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s