Спасіба, нєпадрачіл

Другі мої, а вам не кажецця, шо “Самодроч” ахуєла?

Тоісь ситуація така.

Регламентний комітет Верховной Ради сидить на засіданні, жує соплі, пиздить прахуйзнашо, соває язиками в жопі – і у себе, і у “Сукі Православной” Вадєга Новінскєра. В результаті ніхуя блядь ця єбуча шобла не отвічає Югі Луценку про зняття недоторканості із СП. І, значить, притягти його за яйця до відповідальности нереально (хіба шо кіллєра нанять).

На слєдующій день хракція “Самодроч”, прєдварітєльно мощно подрочивши, заявляє – шо ми, мовляв, єбали в рот ваші закони, пока Ахмєтов Новінскєр не сидить.

Не кажецця лі вам, другі мої, шо ця єбуча хракція, яка наєбала пів-фізбука і пролізла в парламент як ахуєнно проєвропейська і прогресивна політсила, просто ахуєла? Шо блядь причому тут вообще єбуча СП до законів, які треба прийнять (чи не треба, но ти блядь прийди і работай, гандон бляцький)?

Кажецця? А мені нє. Потому шо мені кажецця, шо цей демарш ніхуя блядь з СП не пов’язаний. А пов’язаний із обшуками у Львівшькій міськраді, де мером працює нєкто Андрій Іванович Садовий, він же “На сповіді”, він же “Львівське сміття”, він же “10 (чи скіки там) відсотків”.

Нє, я понімаю, шо там будь-яка хракція ахуєла. Но “Самодроч” – див. перше п’ятого абзацу (там, де “наєбала пів-фізбука”).

А тепер вніманіє вопрос. Є комсомольці між вами, я знаю. От скажіть, шановні виборці “Самопомочі”-2014 – якщо щас оголосять дострокові парляменцькі вибори, ви проголосуєте за ту ж політсилу, що й 2 роки тому, чи виберете якусь іншу? Спасіба за чесну відповідь.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s