Когда мозгі прийдуть, не знаю

В моєму рідному місті вичудили хуйню, яку я ніхуя не поняв.

Осьо вона, радімая.

Знаковая пєстня? Заєбісь. Сядь дома і поспівай. (Для мене кстаті говоря ніхуя вона не знакова, у мене ЗП ніколи з нею і тим фільмом не асоціювалося. Хуййогозна з чим ЗП у мене асоціюється, але не з цим усім точно.)

Любімий міліонамі фільм? Ну так і Йосіфа Віссаріонича міліони любять. Можна і на його честь поспівать, а хулі. (А, нє, низя – це уже стаття. Ну хз, придумайте шось самі, на шо можна вздрочнуть.)

І саме главне. Всі ці пєвуни, як бачимо, тупо попіарили “Запорожсталь”. Знакове йопта прєдпріятіє. Причому знакове сразу в двох смислах. По-перше, це ахметовська кантора, яка протягла в мери бляцьку Свьоклу, по-друге, один із найбільших забруднювачів повітря в місті. Ну шо, радуйтесь, хулі. Дихайте.

Запоріжжя – це Україна? Хуй! Запоріжжя, точніше, Запарожьє – це Савєцкій Саюз.

ЗІ. Нє, я ніхуя не за то, шо взять і викреслить якісь сторінки із історії міста. Просто нахуя блядь махать старим красним флагом, якшо ми тут вообще-то строїм трохи іншу країну? Це все одно шоп шведи всерйоз надрачували на те, шо вони потомкі вікінгів, а не співгромадяни Валленберга, наприклад. Чота я думаю, шо вікінги там більше як антураж – а не основополагающа хуйня. А у  нас во блядь – знаковиє пєстня і завод. Ахуєть. Здихайте сука в 50 год от онкології. Зато с пєстнєй на устах!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s