Убили Моторолу. І що?

Бачу, вчора народ радів і веселився із загибелі одного ДНРівського упиздня. А я подумав отаке.

Ну, веселитися – то нехай. Завжди приємно, коли твого ворога підсмажують у ліфті. Ще й такого гидотного, як та мобілка. Якийсь бидлогоп, родом із Комі, де зона на зоні – і менталітет відповідний. На рожу його гляньте – усе ж зрозуміло.

Але радіти тут немає причин. Бо це вбивство, воно не змінить в ситуації на Донбасі анічогісінько. Ця моторола – такий же пішак у кремлівській грі, як і усі інші. Убили одного – пришлють іншого. Власне, в ЛНРії так і робили – спочатку запустили сюди так званих “казаков”, бо Хуйлу це було вигідно, а потім, коли перестало бути вигідним, їх усіх попере стріляли. Дуже змінилася ситуація на окупованій частині Луганської області? Отож-бо й воно.

І тут нічого не зміниться. Навіть якщо Захарченко в ліфті не менш продуктивно покатається. Бо він така сама пустопорожня обізяна, як оте моторило. Ситуація на Донбасі буде змінюватися в Кремлі. Хіба що всі ці гібони постріляють своїх московитських командирів і повністю здадуться в полон ЗСУ, а Москва просто не встигне зреагувати. Але оскільки, сину, це фантастика – то див. вище.

Тому я особисто, прочитавши про цей смішний інцидент, хмикнув, посміявся з кількох вдалих жартів – та й забув за нього. А вже будувати якісь там теорії про те, що зміниться на Донбасі… Нічого не зміниться. Ні-чо-го. Бо ті, хто можуть це змінити – сидять в тисячі кілометрів від Донбасу. От коли вони почнуть вибухати в ліфтах чи деінде – тоді можна буде і порадіти. Нині ж – не більше, ніж забавний привід на поржать чи склепать якогось мемчика.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s