Убили Моторолу. І що?

Бачу, вчора народ радів і веселився із загибелі одного ДНРівського упиздня. А я подумав отаке.

Ну, веселитися – то нехай. Завжди приємно, коли твого ворога підсмажують у ліфті. Ще й такого гидотного, як та мобілка. Якийсь бидлогоп, родом із Комі, де зона на зоні – і менталітет відповідний. На рожу його гляньте – усе ж зрозуміло.

Але радіти тут немає причин. Бо це вбивство, воно не змінить в ситуації на Донбасі анічогісінько. Ця моторола – такий же пішак у кремлівській грі, як і усі інші. Убили одного – пришлють іншого. Власне, в ЛНРії так і робили – спочатку запустили сюди так званих “казаков”, бо Хуйлу це було вигідно, а потім, коли перестало бути вигідним, їх усіх попере стріляли. Дуже змінилася ситуація на окупованій частині Луганської області? Отож-бо й воно.

І тут нічого не зміниться. Навіть якщо Захарченко в ліфті не менш продуктивно покатається. Бо він така сама пустопорожня обізяна, як оте моторило. Ситуація на Донбасі буде змінюватися в Кремлі. Хіба що всі ці гібони постріляють своїх московитських командирів і повністю здадуться в полон ЗСУ, а Москва просто не встигне зреагувати. Але оскільки, сину, це фантастика – то див. вище.

Тому я особисто, прочитавши про цей смішний інцидент, хмикнув, посміявся з кількох вдалих жартів – та й забув за нього. А вже будувати якісь там теорії про те, що зміниться на Донбасі… Нічого не зміниться. Ні-чо-го. Бо ті, хто можуть це змінити – сидять в тисячі кілометрів від Донбасу. От коли вони почнуть вибухати в ліфтах чи деінде – тоді можна буде і порадіти. Нині ж – не більше, ніж забавний привід на поржать чи склепать якогось мемчика.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s