“А наш Гарант напился”. Про “нову альтернативу” української політики

101-а рассказка про те, що в Україні ще не народилися політики, які будуть сприймати людей не як лохторат і дурачків.

Банальна насправді історія. Людина запостила собі на сторінку фейк. Лютий і безглуздий. Такого добра в Фейсбуку – як гівна за банею. Але тут питання в тому, хто ця людина.

Василь Болгарін – голова київської міської організації партії “Сила людей”. Партії, яка частиною продвинутої спільноти сприймається (і сприймалася вже на минулих виборах) як нова альтернатива.

І от представник цієї нової альтернативи постить собі на сторінку лінк на брехню від московитського “ЗМІ”, на якому вже проби ніде ставити. Ні, я розумію – кожен нині хоче виїхати на критиці влади. Але, по-перше, “Сила людей” все-таки не “Опоблок” чи “Батьківщина” (на “Самопоміч”, до речі, схожа – ті теж були “новою альтернативою”). А по-друге – цей персонаж прийшов в камєнти до Дениса Казанського в пост, де і висів цей скрін. Почитайте, що він пише.

Чесно кажучи, якийсь повний набір штампованих ідіотизмів. “Я не люблю Порошенко” (і що? а якщо завтра хтось скаже, що всім, хто не любить Порошенка, треба їсти гівно – їстимеш?), “информацию скинул близкий человек” (це настільки нудно, що навіть коментувати не хочеться), “коренной Киевлянин” (з великої літери! ну, це якраз можна зрозуміти – сам Болгарін ніякий не корінний Киянин, а родом із заштатного Нікополя), “верующий человек” (і тут, і навіть тут намагаються пхати релігію).

Ну скажи просто – да, my bad, тупанув, не перевірив. І все. Ні, треба в першому ж, так би мовити “ізвінітєльному” камєнті розводитися про “шокалят”. От яке у вас буде ставлення до такого політика? Я вже не кажу про те, що людина, яка ЕЛЕМЕНТАРНІ речі перевірити не може і не розуміє, які сайти є “нерукопожатними” (навіть якщо ти сто разів не любиш Порошенка) – уже не викликає бажання за неї голосувати. Просто апріорі.

І ще один момент. Там в коментарях пану Болгаріну закинули, мовляв, “якщо поважаєте Україну почніть писати та спілкуватися українською мовою з людьми!” На що була отака от відповідь:

Це представник “Сили людей” чи якийсь жопоблоківець типу Юрія Мірошниченка?..

От я що вам скажу. Нинішній період – якщо не буде відкату до відвертих промосковитських сил – буде перехідним рівно до того моменту, коли у нас з’являться політики, причому в такій кількості, що можна буде говорити про цілі політсили, які перестануть вважати людей дурачками і будуть ставитися до них як до рівних. Бо оце от – ніяка не нова якість політики. Як і, скажімо, депутат Лещенко, який, замість того, щоб взяти і розказати про свою декларацію (або просто ввічливо відмовитися коментувати її – ну ясно ж, що в УП так само, як і в багатьох ЗМІ, подвійна бухгалтерія, і його зарплата теж була чорно-біла; вибачте, я не вірю в те, що він реально отримував якісь 8 тисяч гривень в місяць, не кажучи вже про 3), влаштував істерику.

Так і оцей от персонаж. “У тебе є мій телефон”. І що? Ну от що? Я далеко не у всьому погоджуюся із Денисом – але в цьому випадку це тупо спроба закрити йому рота, тому я повністю на боці Казанського. Нікому він нічого не винен – і дзвонити в тому числі. Написав хєрню? Май мужність витримати реакцію. Ти ж публічна людина, а не хвіст собачий. Хоча – я вже не впевнений.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s