Відгадка волгоградського ребуса Януковича

Так в чому ж причина такої несподіваної борзоти колишнього президента України?

Вчора в інтернеті гуляла цікава інфа – Янукович, виявляється, живий, приїхав, точніше, приплив до Волгограду на яхті з ескортом, для нього спеціально музей “Сталінградська битва” закрили від звичайних відвідувачів, відеокамери на території по відключали.

Одним словом, не біглий екс-президент сусідньої країни, а прямо господар життя. З такою помпою в Московії хіба прем’єр-міністр не їздить, та й більш ніхто. (Хуйло – то зрозуміло, він стоїть поза законами і порядками.) Всі посміялися, потикали пальцями – і ніхто не задумався над питанням, а з чого б то у Януковича в чужій країні, де він за великим рахунком ніхто, такі права і привілеї? А я розгадав цю загадку.

Як відомо, в Московії, як і у нас, згідно із законодавством одна людина не може бути президентом більше ніж два строки підряд. Хуйло одного разу вже зіткнувся із цією проблемою – 2008-го року. Тоді викрутилися із формальним президентством Мєдвєдєва, передавши частину повноважень прем’єру, яким і став Хуйло.

Зараз у Путіна йде новий перший строк. Закінчується він 2018-го, коли майже напевно почнеться другий – знову останній – строк. Закінчиться цей другий строк, якщо не трапиться ніяких катаклізмів на кшталт перевороту, громадянської війни ет цетера – 2024-го. А тепер ми відкриваємо тамтешній закон про вибори президента і читаємо п. 2 статті 3.

Президентом Российской Федерации может быть избран гражданин Российской Федерации не моложе 35 лет, постоянно проживающий в Российской Федерации не менее 10 лет.

І – акуратно відмотуємо вказані роки від дати виборів 2024-го. Куди ми потрапляємо? А потрапляємо ми, любі мої, у весну 2014-го. Рівно у той момент, коли Віктор Федорович Янукович втік з Києва до Ростова!

Тобто на момент виборів-2024, коли Хуйло не зможе балотуватися у президенти РФ (чи як там тоді називатиметься країна), у нього буде готовий кандидат в президенти, який:

а) не матиме ніяких формальних перешкод – вік давно підходящий, постійно проживає якраз 10 років і навіть на кілька днів чи тижнів більше;

б) єдиний на всю країну зобов’язаний особисто Хуйлу не тільки багатством, статусом ітд, а й ЖИТТЯМ.

А це дуже важливо. Ви ж подивіться – Хуйло навіть Іванова прибрав, якого знав з 1976-го (40 років)! Тобто ніякі давні зв’язки вже не грають ролі. І Мєдвєд – хтозна, що у нього буде в голові в 2024-му. Чи не прокинеться в ньому жажда помсти за ті 4 роки приниження, коли він формально був головою держави, а фактично петрушкою, який виконував все, що хотіла рука Хуйла, засунута йому через самі знаєте куди.

А Янукович, повторюю, зобов’язаний Хуйлу життям. І він це пам’ятає. І пам’ятатиме до смерті. Крім того, він уже продемонстрував, що є легко керованою ФСБ людиною. Компромат там з радянських часів чи уже з новітніх (з новітніх ще й більше) – неважливо. Важливо, що він на гачку. І саме тому Хфьодарич – оптимальний варіант на вибори-2024. І саме тому йому дозволяється отаке от із царськими замашками.

А на рахунок виборів не переживайте. Виберуть. Кого скажуть – того і виберуть. Януковичу ще й історію красиву намалюють – мовляв, хотів повернути Україну в склад Росії як президент України, не вийшло, злобні бендери і Америка завадили, то він тепер на посту президента Росії-матушки із допомогою Путіна-батюшки це зробить. Це там на ура сприймуть, повірте.

Так що – я вас попередив. Щоб потім не дивувалися.

P.S. До речі, цікаво – чи бували подібні випадки в світі? Ну Роберт Кочарян, так – але він невизнаний Арцах очолював. А тут дві країни – члени ООН. Треба пошукати прецеденти.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s