Вольовий Шахтар – хто і коли був перед Карпатами?

Львів’яни – завжди не дуже зручний суперник для донеччан. Минулого чемпіонату домашнє для “Карпат” тимчасове львівське дербі теж розвивалося на користь зелених левів.

Уже на 5-й хвилині Голодюк не забив пенальті. На 36-й Бланко Лещук (!) таки відкрив рахунок в матчі. Та по перерві автогол Гітченка і пенальті Марлоса (!) перевернули гру на користь “Шахтаря”.

Але то був камбек з “-1”. А чи бувало таке в чемпіонаті України, щоб гірники вигризали перемогу, програючи у два м’ячі? Бувало. Причому зовсім недавно. 30 березня 2014-го в Харкові “Металіст” на 32-й хвилині вигравав у чемпіона України з рахунком 2:0 – на 7-й хвилині в свої ворота забив Кучер, а на 32-й пенальті (!) реалізував Марлос (!!!).

Та далі був час “Шахтаря”. Ще до перерви Дуглас Коста, Едуардо і Срна вивели свою команду уперед. А на 74-й хвилині Луїс Адріано поставив крапку у тому матчі.