Ярік повертається? І що з того?

СпортАрена порадувала харківських уболівальників чуткою про те, що їхній кумир Олександр Ярославський повертається в футбол. Давайте  ж розглянемо ситуацію детальніше.

Ну, по-перше, скажемо прямо і чесно – часи “підсадження олігархів на футбол” минули. Зараз не та ситуація, коли чуваки з баблом викидатимуть це бабло на футбол. Принаймні, в тих, дореволюційних об’ємах. (І це добре. Але мова зараз не про це.)

По-друге, ану нагадайте, чи навчився “Металіст” Ярославського заробляти гроші? От і мені чомусь всю дорогу здавалося, що нічого подібного не було. Тоді питання – навіщо Ярославському новий проект? Для якихось своїх приватних інтересів – тобто клуб банально використають як приманку, вивіску, афішу ітд? Припустимо. (Бо в те, що Ярославський чи хтось там інший “любить футбол”, вибачте, я перестав вірити ще в студентські часи.) А вам воно навіщо? Йому – ясно. Тим, хто вилизував йому раніше і буде робити це в майбутньому – також зрозуміло. Вам навіщо ця показуха і потьомкінська дерєвня? Вас таке влаштовує? Ну, тоді нехай.

По-третє, що це за убога совкова назва? Тільки не треба мені розказувати, що це історія і так далі. “Авангард” – це тупа, безглузда типова радянська вивіска. Знаєте, скільки стадіонів під назвою “Авангард” приймало матчі тільки вищої/Прем’єр-ліги? Шість. Докучаєвськ, Луганськ, Луцьк, Макіївка, Рівне, Ужгород. Донбас, Волинь, Закарпаття. Що між ними спільного, крім цього безликого “Авангарду”? Що символізує ця назва? Це як “Суднобудівник” миколаївський, який зараз стартував в другій лізі. Ні про що.

До речі, подібність історії назви на “Суднобудівник” викликає підозру у фейковості новини. Але не тільки це. Ось у новині – “Бывший владелец некогда бронзовых призеров УПЛ, в содружестве со своими соратниками по бывшему клубу сейчас активным образом ведет работу по созданию нового футбольного клуба. Данный процесс должен быть завершен к зиме. Далее новую команду ждет участие в любительском первенстве Украины, а летом 2017 года она должна будет заявиться во вторую лигу национального первенства.”

До якої зими – якщо наступний аматорський чемпіонат України гратиметься по системі “осінь-весна”? Хто дасть цьому “Авангарду” заявитися посеред турніру? Крім того, на цей сезон другої ліги ПФЛ були такі правила для тих, хто хотів заявитися (навряд чи за рік щось зміниться):

  1. До участі в чемпіонаті України серед команд клубів другої ліги сезону 2016-2017 років допускаються команди лише за таких умов:

2.1. Команда не менше одного спортивного сезону брала участь у змаганнях з футболу під егідою територіальної РФФ.

2.2. Команда не менше одного спортивного сезону брала участь у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд.

2.3. Команда бере участь у чемпіонаті України серед аматорських команд того ж року, коли претендент планує початок виступу у змаганнях другої ліги.

2.4. Клуб отримав атестат відповідності Положенню про атестацію клубів України І та ІІ ліг.

Припустимо, Ярославський викупить собі якусь команду з чемпіонату області (щоб виконати п. 2.1.). Але якщо до зими вже треба буде подати заявку на атестацію. А нам розказують, що клуб до зими тільки створиться.

Одним словом, історія ця поки що виглядає до певної міри фантастично. А якщо це виявиться правдою – то радіти, чесно кажучи, і нічому.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s