Футбол на трибунах. 3 тур

Буде тур – будуть і глядачі. Про них традиційно і говоримо. Попередній огляд – тут.

“І ще одне. Матч “Шахтар”-“Зірка” зібрав 1506 глядачів. Це найгірший показник домашніх матчів гірників на “Арені Львів”. Далі буде?” – написав я в огляді першого туру. І от, маємо – новий антирекорд – 1495 глядачів. Може, справді гірникам до Харкова переїхати?

Маємо цього туру не тільки анти-, а й просто рекорд. Новий рекорд сезону – матч на НСК зібрав 17 826. В дореволюційні часи такий показник в Києві на матчі з Дніпром міг ввижатися тільки у кошмарах, а тепер це наша реальність. Що ж, футбол відкотився до початку-середини 2000-х – тож нічого дивного, що й відвідуваність зробила крок (а то й не один) назад. Який футбол – такі і глядацькі рекорди.

Де найкращий показник – там і найгірший. “Сталь” на “Метеорі” зібрала всього 700 людей народу на поєдинку з “Волинню”. Менше в поточному сезоні на УПЛ ще не ходило. Та до загального антирекорду усіх часів ще далеко (його, нагадаю, поставив “Іллічівець” – і теж на “Метеорі”, і то було 45 глядачів).

Стадіон “Зірка”, що в Кропивницькому, вперше у вищопрем’єрліговій історії прийняв виїзний поєдинок однойменної команди – хазяйнував “Олімпік”. І, ви знаєте, матч дійсно вийшов “виїзним” для кропивничан – якщо в другому турі на трибунах, на домашньому матчі “Зірки” зібралося 6188, то нині лише 3988. Як тонко відчувають жителі Кропивницького оцю невловиму межу!

Загальна ж кількість глядачів на матчі – 26 509. Середня відвідуваність – 4418, що на 392 більше за перший тур.

Advertisements

3 thoughts on “Футбол на трибунах. 3 тур

  1. “В дореволюційні часи такий показник в Києві на матчі з Дніпром міг ввижатися тільки у кошмарах” – та чого ж у кошмарах. Як для періоду 2008-11 абсолютно реальна і навіть непогана цифра, бо десь стільки й уміщує стадіон “Динамо”, а НСК тоді був на реконструкції. Та й до того, наскільки пригадую, на “Олімпійському” було далеко до аншлагів, але тут вже треба лізти за довідковою інформацією.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s