ШОК! СЕНСАЦІЯ! Невідома синьо-гранатова історія сім’ї Мессі + Шарль Пуйоль

Ви не повірите, але – ось вам докази.

Ліонель Мессі приїхав до “Барселони” не сам, а зі своїм братом-близнюком Луїсом. І починали вони грати за блаугранас удвох – аж до сезону-2005/06. Але посеред того чемпіонату Луїс Леонардо, як пишуть деякі дослідники, отримав дуже важку травму – і завершив свою кар’єру, будучи, як говорили тоді, значно перспективнішим за свого брата.

Де він зараз, ніхто не знає. Мабуть, десь в Аргентині – запиває своє горе. Це ж він мав стати футболістом номер один у світі! Але отак от трагічно склалася його доля…

Але це ще не вся історія сім’ї Мессі. Як виявили дослідники, дідусь Ліонеля та Луїса, якого теж звали Ліонель, в 40-х роках також грав за “Барселону”. Правда, лише у товариських поєдинках, тому статистичного сліду в історії Клубу й не залишив.

Отакоє от.

UPD. Звісно ж, це фейк. Ну тобто як фейк. “Дідусь Мессі” – це сам Лео в проекті “Як би нинішні склади Барселони і Реала виглядали в різні попередні епохи”. От його зробили таким в стилі 40-х років.

А брат-близнюк… Ну, отакі бувають опечатки. Хто ж тоді всерйоз знав чергового талановитого хлопця. До речі, це не тільки його стосується. Ось як відомий московитський коментатор Васілій Уткін обізвав майбутню легенду “Барселони” Карлеса Пуйоля.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s