Як мій стьоб з кримняшів пророчим виявився

“Какое пророчащее видео” – написав учора під моїм відео якийсь юзер. Ось це ролік, який я зробив рік (без дня) тому.

Пройшов рік. Попа в Херсонесі давно немає (сам пішов у відставку) – але головне не це. А останнє речення. Яке прекрасно ілюструє свіженьке зникнення Кримського федерального округу.

Так, я знаю – на відміну від автора з espreso.tv – що федеральний округ не має ніякого відношення до адміністративно-територіального розмежування, до Конституції і такого іншого. А КПРС мала? Ні. Навіть в брєжнєвській Конституції СРСР, де уже йшлося про керівну роль партії, були статті 2 і 108.

Статья 2. Вся власть в СССР принадлежит народу. Народ осуществляет государственную власть через Советы народных депутатов, составляющие политическую основу СССР.

Статья 108. Высшим органом государственной власти СССР является Верховный Совет СССР.

Верховный Совет СССР правомочен решать все вопросы, отнесенные настоящей Конституцией к ведению Союза ССР.

Десь тут сказано про Політбюро? Ні. Але ми ж прекрасно пам’ятаємо, хто насправді вирішував усі питання в совятнику. Так і тут – ніяких фед.округів в Конституції немає, але по факту саме ці “генерал-губернатори” вирішуватимуть все. І тепер ніякого кримського генгубера більше не існує. Що означає лише одне – і що усі притомні люди давно розуміли: ніякого особливого ставлення до Криму немає. І ніколи не було. Ні тоді, коли приєднували; ні тоді, коли стібалися з мого відео; ні тим паче зараз.

Але, як казала Ліса Сімпсон, мені це до фєні. Я просто повторю ще раз те, що на чому уже не раз і не два наголошував – Крим треба повернути у будь-якому випадку. Крим, а не кримчан. Ті нехай залишаються в Росії. Та оскільки Росія зникне назад за Керченську протоку – їм пряма дорога туди само.

Одна моя неблизька знайома не так давно переїхала до Криму – чоловік (чи бойфренд, я не в курсі їх матримоніальних нюансів) її звідтам, переконав, що там краще. Не знаю, чи краще, чи ні – але зараз її з Криму виселяють. Не громадянка ж – тому “с вєщамі на виход”. Ну от і приклад для реконкісти. Поотримували паспорти РФ? Чудово. Значить, здайте українські – бо у нас подвійного громадянства немає. А раз негромадяни – до того ж, громадяни країни-агресора – то геть за порєбрік. І нікого не хвилює, що ви “тут всю жизнь прожилі”. Зрадили свою країну? Гуляйте вальсом за тими, на чию користь зраджували. Тільки – без території.

P.S. Чого б ще такого кримняшам напророчити? 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s