Клуби УПЛ і соцмережі

Суботній ранок – саме час зайнятися українським футболом. Наприклад, таким його сучасним і прогресивним аспектом, як аккаунти українських клубів УПЛ в соцмережах.

Ось я прогулявся по усіх офіційних сайтах прем’єр-лігових учасників – і що там набачив. (І вам таку соляночку нарізав.)

А тепер – красива табличка усіх інтернет-проявів нашої футбольної еліти.

Що ж, як бачимо, базовий набір “фейсбук + вконтакті” мають всі клуби. Одна “Ворскла” постидалася засвітитися в московитській соцмережі (хоча спільноти відповідні у ВК.ком є, але офіційними вони не називаються і на сайті не рекламуються, тому таке ми вважати не будемо – бо, якшо шо, відповідальности ніхто не несе; знаєм, плавалі).

Два клуби, виявляється, досі застрягти у однокласниковому середньовіччі. Треба ж таке, а я думав, що на цей сайт тільки 40+ заходять, перше шкільне кохання знайти…

Твіттер уже не так популярний, Гугл+ (до речі, там хтось реально є, агов, друзі?) – ще менше. Інстаграм і Ютуб – сайти, де інформацію треба не писати, а знімати і викладати – це поки що прерогатива більш просунутих юзерів. Хоча навіть у “Волині” є аккаунт.

А найкрутіший серед українських клубів – “Олімпік”. Він є просто всюди! Інша справа – якої якості всі ці “соцмережеві амбасади” наших клубів. Але про це – наступного разу.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s