Неймовірні пригоди хорватів у центрі України. ДОПОВНЕНЕ

Як-то кажуть – буде що згадати. Це я про дебют “Олександрії” в єврокубках. Точніше, не про саму “Олександрію”, а про їх суперників.

Ось вони бадьоро рапортують на офіційному сайті про відльот на “Ембраєрі 145” компанії “Дніпроавіа” до Кривого Рогу. Чому туди? Ну немає в самій Олександрії аеропорту, а найбільш годний поблизу – саме в Кривому Розі. Хоча, якби хорвати знали…

2016-07-27-14-47-6252-.jpg

Та це був лише початок duge avanture, довгих пригод, як написали пізніше хорвати. Прилетіли вони, значить, в криворізький аеропорт. Єдині прилетіли. В смислі, їх літак був там сам-самісінький. Попри такий, м’яко кажучи, слабенький трафік – “Хайдук” протримали на усіх контролях і кордонах годину. Крім того, камерунця Франка Оандза затримали ще на півгодини, розбиралися у документах. Довелося навіть хорватську амбасаду в Києві підключати до вирішення проблеми.

fgerrwq.pngВирішили. Сіли в автобус, поїхали. 2,5 години, як повідомляє сайт “Хайдука”. Тю, скажете ви, чого вони ото так далеко сідали? А нічого не далеко – від Кривого до Олександрії всього 100 кілометрів. А з аеропорту і того менше. Але навіть українські сайти пишуть про 2,5 години.
Круто, правда? 100 кеме – 150 хвилин. Ну та той, хто їздив тамтешніми дорогами, розуміє, що це не жарт і не перебільшення. До речі, Андрій Кузьменко саме в тих краях розбився. Це так, до слова.

2rgwhr.png

Але і цю перешкоду сплітці здолали – і таки доїхали. До “єдиного готелю у місті”. Тут вони, звісно, збрехали – готелів в Олександрії більше. Хоча – може це вони тільки у нас такими рахуються, а навіть в Хорватії то вже не дотягує до цього гордого імені…

Одним словом, у “Хайдука” сьогодні буде додатковий стимул виграти – і за аеропорт, і за дорогу (нею їм ще й повертатися, хе-хе), і за готель.

UPD. А ось цей “єдиний готель в місті”, де заселилися гості. Готель “Сапфір”. Де ж знаходиться заклад із такою чудовою назвою? Прошу, ось вам скрін із Вікімапії.

UPD2. Ну і так, перекладача з хорватської в Олександрії, звісно ж, не знайшлося. Тож довелося тренеру “Хайдука” повторювати сказане для своїх земляків ще й англійською. Добре, що Максим Білий говорив na svojem jeziku…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s