Форма-2016/17. Іспанія захопила Прем’єр-лігу

Починаю огляд своєї улюбленої теми – футбольної форми. УПЛ-2016/17, загальний огляд, історія, тенденції.

Для початку – фото з усіх матчів першого туру (взяті з відповідних клубних офсайтів).  Так би мовити, товар ліцом.

wefwrfg.png
34012.jpg
VOR-COR.png
274027__max_gal.jpg
sdv_2491.jpg
DIN-OLE.png

Всі форми, всі кольори і логотипи перед вами. Як бачимо, найбільшу кількість команд в поточному сезоні (принаймні, першій його частині – наші клуби люблять “перевдягатися” взимку) обслуговує іспанська фірма Joma. І це, між іншим, уперше в історії вітчизняної вишки. Ось вам розклади по тому, в формі яких виробників грали команди ВЛ-УПЛ за останні 10 сезонів.

dwr3r4t42.png

Joma з’явилася в українському топ-дивізіоні на початку 2009-го. Приблизно в той самий час я зустрічався із представником цієї фірми на предмет, так би мовити, співпраці. Я тоді працював на football.ua і робив серію матеріалів-відряджень по різних регіонах. То вони хотіли, аби я в тих клубах, які відвідував, рекламував їхню продукцію. Співпраця наша так і не відбулася, не пам’ятаю, чому. Але, як бачимо, за справу люди взялися серйозно. Довгий час в УПЛ у Joma грали одні “Карпати”, але минулого сезону стався прорив. До львів’ян додався “Олімпік”, а навесні ще й кам’янська “Сталь”. Всі вони і зараз, як ви бачите на фото, грають в цій формі, а ще її вдягнула “Волинь”, плюс додався новачок ліги, кропивницька “Зірка”.

Таким чином, Joma є лідером в УПЛ – і це, як бачите, уперше в історії. А от два основних гравці на екіпірувальному полі переживають не найкращі часи. У Adidas взагалі найгірший показник в “історичні” часи (коли можна більш-менш достовірно визначити, хто в чому грав – в ХХІ-му столітті), та й Nike трошки втратив позиції. Якщо ж згадати сезон-2012/13, коли в їхній формі грало півчемпіонату…

Четвертим і останнім екіпірувальником УПЛ є італійська Legea. Фірма з’явилася на світ 1988-го, базується в Помпеях, а із більш-менш відомих команд, що грають у її формі, можна назвати “Фрозіноне”. Впізнаєте цього фрозінонця (фрозінонянина)?

44.-VASYL-PRYYMA-2-374x547.jpg

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s