Чому їм не можна?

Вирішив пофілософствувати на тему сексуальних меншин. Точніше, на тему однієї сексуальної меншини, про права якої чомусь всі мовчать.

Мова про людей, які займаються сексом із тваринами. Їх ще називають зоофіли. От скільки я не спостерігаю за всіма цими “маршами рівності” – жодної згадки про права зоофілів. Але це ж несправедливо. В людей он можна навіть заповіт на домашніх улюбленців складати – а у нас навіть оформити стосунки не дозволяють.

Коли починаються такі розмови, я регулярно бачу один цікавий аргумент – мовляв, одностатевий шлюб це взаємна згода обох сторін, а яка може бути взаємна згода обох сторін у цьому випадку? І, що цікаво, більшість на такий аргумент ведеться і погоджується – та-а-ак, ну звісно… А я вам скажу, що це просто хитра уловка, якою вас усі дурять.

Скажіть мені будь ласка – а хтось питає дозволу у тварин, коли їх купує? Чи, наприклад, знайшовши на вулиці, приносить додому. Нарешті, найголовніше – хтось питає у домашніх тварин їх згоди на їхнє ж убивство? Хтось колись чув про згоду свині на те, щоб її зарізали? От і я не пригадаю. То чому ж для цієї однієї сторони їхнього життя потрібна якась їхня згода – якщо для всього іншого досить бажання хазяїна?

А знаєте, чому вас цією уловкою дурять? Бо це єдина відмінність гомосексуалізму від зоофілії. Як тільки виясняється, що згода тварини на співжиття і офіційне партнерство з людиною – це фікція, то все стає на свої місця. Що одне, що інше – сексуальні девіації. Значить, рівні права мають бути і у одних, і у інших.

Але, як ми бачимо, маршів на захист зоофілів чомусь ніхто не проводить. Чому? Немає відповідного лобі? Чи якраз тому, що зараз гомосексуалізм намагаються підтягти до такого хитрого формулювання, як “варіант норми” – а якщо доведеться підтягувати ще й зоофілію, якою суспільство, прямо скажемо, гидує (підозрюю, і гомосексуальне суспільство теж), то цей план з “варіантом норми” потерпить остаточний крах?

P.S. Ні, я не зоофіл, у мене немає знайомих зоофілів (принаймні, я про це не знаю). Я просто не розумію, чому одним можна вимагати собі права – а про інших постійно забувають. All animals are equal but some animals are more equal than others?

Advertisements

One thought on “Чому їм не можна?

  1. “якась їхня згода” – це саме те, що відрізняє нормальні відносини від згвалтування… Здавалося б згода/відсутність згоди – це та залізобетонна стіна, яка чітко відмежовує що нормально і що ні, і чому педофілія і зоофілія, некрофілія, де надання добровільної згоди впринципі неможливе – це згвалтування, це злочин, а відносини між двома дорослими чоловіками або двома дорослими жінками – це нормально, але, очевидно, для скреподуховних різниці між нормальними стосунками і згвалтуванням немає ніякої… Впринципі, для країни, в якій процвітає домашнє насильство і домашнє звалтування (“а що таке – моя дружина/донька, що хочу то роблю, хочу бью, хочу гвалтую, хай скажуть дякую, що ще не вбив”) і на це мало хто взагалі зважає, абсолютно очікувані “роздуми”… Ну справді, яка різниця, є там якась згода, чи ні, кого повинна така нікчемна деталь зупиняти… “єдина …….. відмінність”……….

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s