Що таке журналістика. Коротенька лекція від запорізьких депутатів

У нас в місті саме в ці дні виступає цирк “Кобзов”. Цікава, кажуть, штука. Для дітей. Але з’явився ще один цирк – для дорослих.

Ось таке оголошення для “представників ЗМІ” з’явилося в фейсбуці.

Як бачимо, представники як мінімум однієї політичної сили (яка все це організовувала) – в принципі не розуміють, що таке ЗМІ. Як вони працюють, навіщо їм спілкуватися з політиками і чиновниками. Смисл приходити на таку зустріч, щоб ніде про неї не написати? Для самого себе? Для того, аби возвиситись – мовляв, а он я скільки всього знаю, а ви, прості смертні, ні. Ну ок. Підозрюю, що наші політики – як мінімум запорізькі і як мінімум від цієї політсили – живуть якраз за таким принципом. Буває. Совок з мізків не вивітрюється десятиліттями. Або взагалі ніколи.

А от друге обведене мною речення – це взагалі стид і позор. Після такого було б логічно взагалі ігнорувати представників цієї політсили (як мінімум у Запоріжжі). До речі, а якби мером Запоріжжя став організатор дійства – він якраз балотувався, – він би дозволив жителям міста ходити по Соборному біля мерії чи ні? Так, я знаю, що там і зараз ходять люди, бо там звичайний тротуар. Але ж і право журналістів задавати питання – так само елементарне і зрозуміле. Не для всіх, так 🙂

Йдемо далі. Очевидно, начитавшись коментарів на тему ідіотизма написаного (в самоусвідомлення, вибачте, не вірю; але відсотків 5 залишу на це) – фразу про дозвіл запитувати прибрали. Ось наступний варіант оголошення.

Із позитива варто відзначити, що як мінімум реакція на негативні коментарі у цих людей присутня. Значить, вони ще не остаточно втрачені для суспільства. Можливо. Хоча я б не став скидати з рахунків варіант з біореактором – недаремно ж в українській мові побутує прекрасна приказка про горбатого, якого виправляє лише могила. (Ну, не знали тоді біореакторів, що поробиш.)

І ось останній на сьогодні варіант – де організатори, яких, очевидно, продовжили чмурити за формат заходу, вирішили включити дурачка і похіхікать. Ну, знаєте, люди часто так роблять, щоб типу перевести все в жарт. Ото як обісрався, в штанях смердить – а ти  такий “хіхі, ой, я кажется, пукнул”. Ну да.

Ну, і наостанок – загадка.

Так яку ж політичну силу представляє організатор цього прекрасного заходу? 😉

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s