Божевільні? Ні – соціально мотивовані!

Ви думали, в Дніпропетровську, який хотіли “перейменувати” на честь святого Петра, живуть найупоротіші пацієнти психіатричних лікарень? Ні! Одне з міст Полтавської області встановило планку рекорду на недосяжній висоті.

Цитата з офіційного сайту міськради Комсомольська:

Секретар міської ради Сергій Дорота при розгляді питання «Про внесення змін до рішення 61 сесії Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання від 20.10.2015р. «Про затвердження резолюції громадських слухань» доповів про обґрунтування до резолюції громадських слухань з теми «Перейменування міста Комсомольська» щодо сучасної назви «Комсомольськ», яке не містить символіки комуністичного (тоталітарного) режиму: «17 вересня минулого року в нашому місті були проведені громадські слухання з теми «Перейменування міста Комсомольська». На цих слуханнях більшість учасників проголосували за те, щоб залишити назву міста «Комсомольськ». На сесії міської ради у жовтні 2015 року було затверджено цю резолюцію. Сьогодні виноситься проект рішення, яким пропонується обґрунтувати назву нашого міста яка таку, що не містить символіку комуністичного (тоталітарного) режиму. Ідею подав Заслужений учитель України Сергій Володимирович Залізняк. Він запропонував вважати назву «Комсомольськ» не похідною від «комсомол», а від слів: КОлектив Молодих СОціально МОтивованих Людей (Ь) Справжніх (Ь) Козаків. Таким чином, ми виконуємо вимоги Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” і відходимо від такої символіки».

Повторюся – для людей, які всерйоз таке пишуть і підтримують, є лише одна дорога. В дурку. Їм не можна жити серед нормальних людей. Вони хворі.

Але найпечальніше навіть не це, не сама пропозиція. А те, що “ідею подав Заслужений учитель України Сергій Володимирович Залізняк”. Ви розумієте – це падло роками вчило дітей. Не одне покоління дітей. Уявіть, чому і як воно їх вчило – якщо у нього отаке от гівно у голові. Хоча, чому “вчило” – і зараз вчить

Причому очевидно ж – на прикладі того ж Жеки, вибачте, Дніпра – що ніхто подібні ідіотичні афери не пропустить. То навіщо все це? Показати свій діагноз на всю Україну? Прославитися – хоча б так?

P.S. Ну, я не знаю… Вношу пропозицію вважати прізвище “Залізняк” таким, що походить від слів “ЗАЛупа” та “слІЗНЯК”. Хто за? Однологосно?

One thought on “Божевільні? Ні – соціально мотивовані!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s