Ночь. Улица. Фонарь. Аптека.

Семенченко. Садовий. Мілобог.

По-перше, ті люди, які називають “Самопоміч”ідіотами через рішення виставити на нові криворізькі вибори Вомбата Насіння – вони лукавлять. Це в найкращому випадку. У всіх інших – це говориться спеціально, аби прикрити щось чи когось.

По-друге, сама подія. Тут важливо розуміти дві основні речі.

Перша річ – хто є ініціатором такого рішення.

Друга річ – яким наслідком обернеться таке рішення.

Для цього ми переставимо місцями ці речі. Тобто спочатку подивимося на наслідки. Мені здається, що цілком очевидним наслідком рішення заміни Мілобога на Семенченка стане перемога Вілкула. Тобто цей хід буде на руку недавнім опонентам “Самопомочі”.

Навіщо потрібен був такий хід? Не знаю. Варіант “Домовилися з Вілкулом” – на поверхні. Можливо, є іще якісь. Наприклад, такий: “Самопоміч” провела соцопитування і вияснила, що Семенченко вчисту виграЄ у Вілкула.

Ну і тепер головне – хто ініціатор. Це самі ж Мілобог (який формально зробив таку пропозицію) чи Грішин (який формально здивований такою пропозицією) це придумали. І не фракція – УП пише, що на фракції питання не обговорювалося. Значить?

Значить, це власники “Самопомочі”. Формальні, як Садовий, чи фактичні. Залишилося дізнатися, хто є реальним власником цієї політсили – і…

А вам про ідіотизм розказують. Ну да, ну да. Все можна пояснити ідіотизмом – от  тільки як пояснити те, що наслідки цих “ідіотизмів” якісь дуже злагоджені і логічні? Тобто – рішення типу дивне, а у підсумку для когось все складається більш ніж правильно.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s