У мене є мрія. Sleeping with the Nardep

Ну чим не ідея для стартапу?

Читаю історію про те, який цікавий бізнес придумали так звані музичні продюсери – групи для концертів в саунах. Бізнес не тільки цікавий, а й надприбутковий – “6 тисяч євро – за дві пісні (більше гурт просто немає) та годинний секс”. Яка проститутка коштує за годину 3 тисячі євро? А якась, навіть майже нікому не відома співачка – запросто.

От як мінімум для цього треба легалізувати проституцію. Але – це тільки перший крок. Треба йти далі, розвивати бізнес, відкривати нові горизонти. Наприклад, політичний.

У нас же все одно голосують на виборах за таких персонажів, яким навіть руку потиснути соромно в пристойному товаристві. Ну так навіщо забивати списки різними бізнесменами – якщо можна використати їх значно продуктивніше?

Схема проста, як дві копійки. Розкручується персонаж – не важливо, хто. Приклад Ляшка підтверджує це. Цей персонаж потім набиває список молодими дівками. Вони проходять в Раду, отримують депутатські мандати – і вуаля!

А тепер подумайте, якщо дві пісні і годинний секс від маловідомого музичного дуету коштує 6000 баксів – то скільки може коштувати два депутатських виступи і годинний секс від народних депутатш? Та як мінімум на порядок дорожче! (До речі, секс-меншинства теж не варто забувати, спеціальних “депутатиків” підібрати, ага. Все для блага народу, все во ім’я народу.)

Звісно, якщо депутатша частіше виступає в сесійній залі, більш розкручена, упізнавана – коштуватиме дорожче. За кожен поданий законопроект – ще кількасот баксів зверху. Ну, і, звісно, суперзірка ВР – тут уже “мы за ценой не постоим”, як-то кажуть. Навіть і слоган готовий: “У тебе є мрія?”

korol_rot.jpg

А ще можна домовитися із керівництвом ВР за долю малую – і влаштовувати сеанси не в банальній сауні, а в сесійній залі (вечорами вона ж стоїть порожня). Звісно, це буде іще дорожче, ви ж розумієте.

А ще можна екстрим-варіант – “Мінєт від депутатки (депутата) в сесійній залі прямо під час пленарного засідання”.

Ну, і варіант “Засідання фракції” – груповуха тобто, – щоб уже відтягнутися на повну катушку.

А чого? І людям приємно, і в бюджет (якщо все це офіційно оформити) така-а-а копієчка капатиме, що о-го-го!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s