#Предательство, або Як Гейропа захопила Росію

Хвилинка конспірології. Виявляється, все не так просто…

Ви знаєте, як виглядає графічний знак російського рубля? Ні? Тоді дивіться – ось так (ліворуч). Ой, вибачте, трохи інакше він вигладяє – офіційний знак отакий, як праворуч. “Знак і знак” – скажете ви. І будете неправі. Ой, які неправі…

Справа в тому, що знак російського рубля дуже схожий на… Навіть страшно і писати про це – переживаю, як відреагує на цю новину вразлива православна (московського патріархату) душа.

Одним словом, цей знак майже копією символ пансексуальності. Ось він:

“Пансексуальність (від дав.-гр. Πάν, pan — все і лат. sexus — стать) — сексуальна орієнтація, що характеризується можливістю емоційного, романтичного (платонічного), еротичного (чуттєвого) або сексуального потягу до людей незалежно від їх гендерної ідентичності та біологічної статі”.

Ви думаєте, що мова йде про голубих? Ні-і-і, все значно гірше.

“На відміну від терміна «бісексуальність», термін «пансексуальність» позначає більш широке поняття і підкреслює не двоїстість потягу, а його незалежність від статевих умовностей. Пансексуали відкриті для відносин з людьми, які не ідентифікують себе як «чоловік» або «жінка», а тому відкидають гендерну бінарність”.


Уявляєте, ЩО зображено на православних російських рублях? УЯВЛЯЄТЕ?!

А тепер дивіться – який цікавий момент виясняється в історії з цим знаком. “Пропонувалося п’ять варіантів: варіант 1 – буква Р з вертикальною лінією; варіант 2 – буква Р з горизонтальною лінією; інші три варіанти містили букви Р і У, які були з’єднані в єдиний малюнок“.

Тобто було п’ять варіантів, більшість з яких – значно патріотичніші. Але чомусь вибрали саме оцей “пансексуальний”. Ну звісно, провели опитування, підтасували результати…

І найголовніше. Дата затвердження цього сатанинського знаку. 11 грудня 2013-го року. 11 грудня – і вже наступного дня “у Росії заявляють, що мають право бути жорсткими з Україною“. А через день – “в Росії порадили ЄС менше “виступати на тему України“.

А потім були російські спецпризначенці в Києві, а потім була анексія Криму (який по факту і так був російським – настільки по-домашньому там почувалися і ЧФ, і вузи, і бізнес, і все інше з Росії), а потім війна на Донбасі.

Тобто – все те, чого до 11 грудня 2013-го навіть уявити було нереально. А як тільки затвердили це гейропейське тавро у якості офіційного знаку головної гордості Росії – так все і почалося… Мало того, що два братні народи розсварили – дійшло до того, що почалися розмови про розпад Росії! Ну очевидно ж, що без руки Америки чи навіть самого ZOG’а не обійшлося.

Advertisements

2 thoughts on “#Предательство, або Як Гейропа захопила Росію

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s