Ruský svině

Історія повторюється. А з чого б то їй і не повторитися, правда?

Прочитав сьогодні у френдстрічці, що нібито ті “зелені чєловєчки”, які брали участь у захопленні Криму – були привезені літаками, які включали режим “дурака” і запрошували екстрену посадку. Ну, і їх, звісно ж, саджали.

Не знаю, наскільки це правда. Але якщо покопатися в історії – то можна легко знайти аналогічний випадок. В Празі 1968-го. Тоді над столичним аеропортом Ruzyně раптово з’явився радянський “пасажирський” літак, який нібито був пошкоджений і просив дозволу приземлитися. Чеські диспетчери дозвіл дали – а з “пасажирського” літака вивантажились підрозділи 7-ї дивізії ВДВ (до речі, ця дивізія і в Угорщині 1956-го відзначилась; що й казати, славна історія!) і захопили аеропорт. На ЗПС якого тут же почали сідати літаки з радянськими солдатами.

Так я що подумав. Зважаючи на цю прекрасну радянсько-російську традицію, у таких випадках треба просто відправляти російські борти за всім відомою адресою. Ось вам золоте правило:

Скажете – а раптом там дійсно пасажирський літак? А раптом там дійсно люди загинуть? А раптом, так. А в Чехословаччині більше 100 громадян загинуло під час тієї операції (якщо брати усі жертви – більше 200). Їх не шкода, ні?

Не бреши – як той хлопчик про вовків, – і тобі віритимуть. Ну, а раз ти отак от себе ведеш – то і віри тобі буде нуль цілих хрін десятих. Дорогою ціною така віра обходиться.

P.S. До речі, про брехню. Ще одна прекрасна ілюстрація – південнокорейський “Боїнг” 1983-го. Тут, в самому кінці сюжету, прямо сказано, що збивав підполковник Осіпович цивільний літак – він це бачив і усвідомлював. І, скоріш за все, не тільки він. Але кого хвилюють якісь там…

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s