О, Запорожье, о, город мой

Сніг як обличчя міста, як ідентифікатор.

Возили учора сина на футбол. Закинули його в спорткомплекс, вийшли прогулятися. Тихо, машин нема, людей теж, парк, сніжок. Власне, сніжок. Дружина каже: “Зверни увагу на сніг”. Звернув. Ух ти!

І це не біля дороги (та і яка там дорога – хіба до спорткомплексу автівки під’їжджають), а в парку. І так по всьому парку. Ось це місце:

Для немісцевих – лінк на ГуглМепс, можете самі переконатися, що це центр міста.

А ось, бачите, за цирком будинок №26-а. Це не просто собі будинок, а цілий житловий комплекс “Лермонтово” (там вулиця Лермонтова):

Квартири там напевно дорогі. (Кажуть, що в останній рік почали розкуповуватись – переселенцями з Донбасу.) А тепер згадайте сніг у парку. А ще – краєвиди з вікна. Ні, з південного боку, як на фото – тут все пристойно, цирк, ТЦ “Україна”, з верхніх поверхів і Хортицю, мабуть, видно. А з північного? Там же до заводів рукою дотягнутися можна.

І живуть же люди. Купують квартири. За дурні гроші. З чорним снігом і видом з вікна на заводи. Зате в центрі.

А я як туди приїжджаю – то іноді таке враження, що в інше місто приїхав, настільки разючий контраст повітря. І сніг у нашому дворі звичайний, білий. Ну так, я живу на самісінькій околиці, а не в центрі. Не мажор 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s