Філатов. Синдром Дуремара. ДОПОВНЕНО

Все, перекваліфіковуюсь у політологи. Слєдітє за моїм двіженієм.

Скрін номер раз.

Скрін номер два.

Ну що, панове шеф-редактори телеканалів – кому потрібен політолог в студію? Як бачите, я цю вашу політику щолкаю, як сємачьки 🙂

Хоча – що тут насправді складного було. Варто лиш згадати про те, що “я официально заявляю, что не являюсь лидером днепропетровского Евромайдана” та “я не упоминал ничьи имена ( в особенности Рината Ахметова ), ни в каких заявления (опровержениях)”.

Схоже, ніяким “крєпкім хазяйствєнніком” в екс-Дніпропетровську і не запахне. Будуть політичні ігрища до наступних виборів. А потім пан офіціяльно заявляючий козирне одним, що пам’ятник знесли (місто перейменували), іншим, що він ніякого відношення до зносу (перейменування) не мав – і все буде добре. У кожного з них. Ні, не тих, хто “одні” та “інші”.

P.S. До речі, за годину до посту про “офіціальну заяву” пан мер писав отаке:

UPD. Ух ти, а історія ж триває!

Читайте, що пише дніпропетровська поліція:


А тепер дивіться уважненько.

Хто організував? Денисенко. Він хто? Народний депутат. Тобто – особа недоторкана.

Де “найкращий мер на землі” Філатов? А він ще вчора офіційно заявив, що ніякого відношення до цього не має (попри те, що там були люди з мерії).

І що у підсумку? Замість того, аби офіційно, легально і, вибачте за дурний пафос, по-європейськи (тобто “за правилами”) оформити виведення істукана із розряду “об’єкта культурної спадщини” і провести його демонтаж – чуваки тупо роблять піар.

А тепер вони “вчистую, как из бани”, бо одного не тронуть, а інший не при ділах – а ви по мусАрках тягайтесь. А вони, до того ж, попіаряться на вашій карній справі, пооруть, що “влада садить патріотів”.

Вуаля!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s