Надо больше каяться

Пам’ятаєте такого собі Олега Кашина? Ну, російський журналіст, типу опозиційний, якого колись побили типу за опозиційність – і ви тоді всі бігали з плакатами “Же свіс Кашин”. Пригадали? Добре.

Ось його свіженький пост.

Нагадаю – це типу опозиційний журналіст, типу проти Путіна. Але – “Россией управляла целая группа людей из Днепропетровска”. Тобто те, що Росією управляв грузинський розбійник, який перетворив країну на один суцільний концтабір – це Кашина не смущає ані разу. А от “целая группа людей из Днепропетровска”…

Що це, як не “синдром колишнього старшого брата”? Ще вчора вони були в цьому світі головними – а сьогодні їх, навіть великорозумного антипутінця Кашина, ніхто не слухає, ні в що не ставить і навіть (о боги!) вимагають повиганяти московитів назад за порєбрік.

Думаєте, це все? Читаємо коменти під цим постом.

Виявляється, нам і грузинам треба каятись – “за оккупацию России”. І при цьому Росія теж за щось має покаятись – до того ж, імовірність її каяття вище.

Ви вдумайтесь в це нахабство. Московія, яка всю свою історію завойовувала і знищувала – значить, була окупована Україною і Грузією. І хоч вона теж має покаятись, але це імовірніше, ніж каяття грузинів за Сталіна чи українців за Брєжнєва.

Ну що, “молодші брати” – готуйтесь. Пишіть покаянні речі. Вимолюйте пробачення у росіян. Ви ж без них жити не можете. А вони, бачте, уже вважають вас навіть окупантами.

Задоволені?

P.S. Скільки вам ще разів треба сказати, як вам ще треба пояснити, що хоч запутінець, хоч антипутінець – росіянин все одно залишається імперцем? І сприймає Україну відповідно?

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s