Гена і вовки

Як сказав один мій френд: “От у нас плачуться, що кіна вітчизняного немає. Та по одній історії стосунків Корбана з прокуратурою можна серіал знімати”. Ага, залишилося лише з жанром визначитися. В принципі, можна “рідний” взяти, себто фарс. Але я зараз не про це хотів сказати.

Пам’ятаєте ту казку-притчу про хлопчика в лісі, який постійно волав “Вовки! Вовки!”, дурячи людей в селі? А потім, коли дійсно з’явилися вовки – ніхто йому вже не повірив. Ну так тут же той самий випадок.

Ось Корбан ледь не помирає в суді:

А ось він уже під домашнім арештом. Чи не ліки п’є?

І знову – як тільки що, так відразу хапається за серце, інститут Амосова і таке інше. Ні, я цілком допускаю, що воно таки щось є – але хто ж повірить після таких фотографій? (Правда ж, схоже на “Бригаду”? Це так, до слова.)

До речі, мені незрозуміла цей повальний “закос на больнічку”. Ну нехай там ще якийсь ірпінський Мельник – але ти ж серйозний персонаж, лідер перспективної (принаймні, таке самовизначення) партії. Хто за тебе буде голосувать після таких фокусів? Он подивіться на Тимошенко. Я думаю, що такий ганебний результат на обох виборах 2014-го – і через оту поїздку на підборах і колясці на Майдан.

А Корбан же іще й “нас защищал на фронте”. Ну і як після цього можна падати на лікарняне ліжко після кожного візиту правоохоронців? Що ж, як бачимо, можна. Втім, це проблема самого головукропа. І він за неї ще поплатиться рейтингом.

P.S. Що таке інфаркт – я знаю “з перших рук”. Коли мені було 6 років, мій хрещений батько потрапив в лікарню з цією хворобою. В його палаті лежав ще один дядько із нашої сільради – і теж з інфарктом. Лікарі їм обом строго-настрого заборонили навіть вставати – “вам треба відлежатись, навіть мінімальні наванаження для вас шкідливі, і це ще м’яко сказано”. Той другий так і вчинив – і досі живе, вже старий-престарий дідуган. А хрещений мій тільки пхекнув – як це я, здоровий 33-річний мужик, воротар колгоспної футбольної команди, буду лежати днями? І в один непрекрасний день його серце не витримало – як ішов по лікарняному коридору, так і упав. Востаннє я його побачив через кілька днів, уже в труні. Старшій його дочці було лише 11 років.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s