Головний підсумок онлайн-саміту Байден-Путін

Після відеозустрічі президента США Джо Байдена із паханом РФ(гб) Володимиром Путіним народ кинувся аналізувати те, що було сказане – точніше, оприлюднене – прес-службами обох глав держав. Чим припустилися головної помилки.

Тому, що у цих оприлюднених поглядах на розмову з американської та московитської сторін, головне не те, ЩО було сказане, точніше, викладене у відкритий доступ. І навіть не те, ЯК це було зроблене. (Ну справді, як можна всерйоз аналізувати чергову маячню про “союзничество двух стран в годы Второй мировой войны”.)

Ключовий момент – те, КОЛИ це було зроблено.

Як людина, яка по роботі постійно моніторить такі сайти, як офіційні інтернет-сторінки Білого дому та Кремля, а також усіх інших ключових персонажів у Європі – можу сказати більш-менш об’єктивно таку річ. У всіх випадках спілкування хазяїна Мордору із представниками цивілізованого світу – погляди на це спілкування були різні, це правда. Тут нічого нового я вам не сказав. Але!

Важливішим, я б навіть сказав – найважливішим є те, що Кремль завжди (чи майже завжди) викладав свою версію ПЕРШИМ. Очевидно, для Путіна і Ко це є принциповою позицією. (І, до речі, це абсолютно правильно – бо ЗМІ, які, звісно ж, накинуться на таку інформацію, будуть вимушені використовувати те, що пропихає у суспільний простір Московія. Навіть викопуючи із купи інфогівна золото – все одно вони воленс-ноленс використовують московитський погляд на речі. А про українські ЗМІ я й не кажу – вони можуть взагалі взяти усе, що Кремль їм згодує, навіть не замислюючись, а чи усе тут правда.)

А сьогодні, тобто уже учора – ми побачили фантастичну картину.

Через деякий час після завершення онлайн-саміту на сайті Білого дому з’являється не дуже велике, але досить інформативне повідомлення, в якому розповідається про погрози Байдена, про те, що Путін – називаючи речі своїми іменами – погодився на подальшу дискусію і т. ін.

А на сайті Кремля повідомлення про підсумки цієї розмови складалося із ОДНОГО речення. Я не брешу, ось, цей скрін зробив я сам.

вакпроор

І це було все. (Ну, ще фото з приміщення, де сидів Путін.)

Все, розумієте? Ні, ви не розумієте. Тоді я наголошу вам на от іще чому. Звісно ж, усі світові ЗМІ кинулися писати про підсумки – і московитські ЗМІ, які там за визначенням або державні, або прокремлівські, теж написали. Але! Вони написали про це за інформацією Білого дому.

РИА “Новости”, “Интерфакс”, РБК, ТАСС – усі вони написали про зустріч свого президента з американським, посилаючись на інформацію адміністрації президента США. (І тут ми згадуємо те, що я написав вище – що все одно це використання ворожої інформзброї.) Ба більше – вони навіть заголовки побудували таким чином, що спочатку йшлося про дядечка Джо. Тобто заголовки виглядали так – “Байден щось там Путіну блаблабла”. Лінки не даю, підіть на згадані мною ресурси і подивіться.

А на сайті Кремля ще півтори десь години не було нічого. Потім таки з’явилося, традиційна така купа маячні – “внутрішній конфлікт України”, “у ескалації винне НАТО”, згадка про Другу світову війну та ін. Але усе це не мало ніякого значення.

Бо головне значення цієї історії полягає у тому, що чи не уперше у Путіна (може, і він сам) НЕ ЗНАЛИ, як подати підсумки розмови з західним лідером. Фактично усе політичне життя в Московії завмерло.

Уявляєте, що такого Байден йому сказав? І я не уявляю. Але, зважаючи на усе вище мною проаналізоване – це було щось ну ду-у-уже серйозне.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s