Чи стане Віктор Палинський українським Гарві Вайнштейном?

Якби в Україні художня література всерйоз цікавила масову публіку – у відповіді я б не сумнівався. Ну, і якби ще тут був інститут репутації. А так… Втім, історія справді мерзенна.

Отже. Історія наступна. Є такий письменник Віктор Палинський. Нічого страшного, що ви його не знаєте. Головне, що його знають у Нацспілці письменників. Ба більше – з 2018 року він там член правління.

У нього сьогодні день народження. Ось його привітали.

Привітали і привітали. Але в коментарях з’явилося отаке от повідомлення.

А пізніше ця людина написала розширений пост із детальним поясненням усієї історії.

Вірити чи не вірити Ніні Галан – не знаю. І ви теж, думаю, не знаєте – якщо не знайомі з нею близько і не чули цю історію до сьогоднішнього дня.

Але історія справді скандальна. Ба більше – мова йде про ситуацію із 15-річною дівчинкою, тобто неповнолітньою. І по-харошому, в Нацспіпись мали б відреагувати. Звинувачення ж дуже серйозне. На звинувачення на адресу Гарві Вайнштейна відреагували – аж до кримінального переслідування.

Втім, то США – а це Україна. Тут, як кажуть, свої особливі реалії. Тут після “поддутої” і “корабельної сосни” ця “баба-да” не ображається, не подає до суду, не влаштовує скандал із розголосом на усю Україну – а робить вигляд, що це так і треба, ну, пожартували пацани, з ким не буває.

Подивимося. Почекаємо. Можливо, і відреагують. (Правда, хто – якщо сам Палинський у НСПУ член правління.)

До речі, цікавий такий момент. Якщо я правильно порахував, то історія із “незреалізованою ерекцією”, як наступного дня “призводить до нестерпного болю” (а що, мастурбацією письменникам Павло Тичина заборонив займатися?) відбулася десь у часи, коли цей письменник видав збірку поезій під назвою “Мовчання сфінкса”. От і думайте тепер – яке-таке мовчання сфінкса він мав на увазі (раз він таке заявив дівчинці, то, значить, у нього “нестерпні болі” уже були раніше. Ото вам і поезія: читаєш ніби про піднесене і високе – а насправді автор цілком міг мати на увазі проблеми з ерекцією, які виникали з вини отаких от “строптівіц неблагодарних”.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s