Зрада як бумеранг. Бутусов істерикує

Хе-хе, друззя. Хе-хе…

Значить, історія така. Прилетіли до нас прем’єр ізраїльський і його дружина. Прилетіли, зустріли її в Києві, і там, у “Борисполі”, жона прем’єрова, значить, взяла і шматочок святого українського короваю – та й гепнула об не менш святу українську земельку. Ну, чи асфальт. Принаймні, такі чутки з’явилися.

Ці чутки, звісно ж, підхопили українські ЗМІ. І отут найцікавіше – в гру вступив нєкто Юрій Бутусов, главред ресурсу “Цензор.нет”. Що ж він нам пише, цей герой онлайн-фронту?

“Осторожно, Россия ведет информационную войну для дискредитации визита Беньямина Нетаньяху. 

Русскоязычные СМИ Израиля распространили дискредитирующую информацию, что якобы жена премьер-министра Израиля Беньямина Нетаньяху во время визита в Украину вначале якобы бестактно отчитала экипаж самолета, а затем якобы выбросила кусок хлеба, которым ее угостили по прилету в Украину.

К сожалению, ряд уважаемых украинских изданий перепечатали эту полную чушь.

Во-первых, нет никаких подтверждений, никаких имен, никаких свидетелей относительно какого-то инцидента с женой премьер-министра в самолете.

Во-вторых, на видео, где встречают супругов Нетаньяху, очевидно, что если Сара Нетаньяху и уронила какой-то кусочек хлеба, то явно случайно, никаких бросков она не производила, и вообще старалась вести себя благожелательно и согласно протоколу.

На наших глазах мы сами создаем с чужой подачи информационный шум и микшируем важнейшее событие в истории украино-израильских отношений.

[…]

Российские информационные войны направлены на приуменьшение важности визита Нетаньяху, чтобы отвлечь внимание с прорывного политического значения этого визита. Не стоит вестись на такие провокации.”

Моя ж ти бусічька 🙂

Для тих, кому мало попереднього речення, пояснюю.

Цей той самий Бутусов, який 5 років, десь із Іловайська починаючи, займався якраз тим, що розганяв різноманітні зради, дискредитуючи чинну на той момент владу. Не скажу, що він був якимось там одним із головних зрадофілів – але своє діло добре знав, тому згенерував чимало зрадоконтенту.

І от 2019-й рік. Всі зусилля зрадофілів принесли такий бажаний результат – влада змінилася. Ура? Хуй на.

Справа в тому, що Зрада – це така штука, яку неможливо контролювати до кінця. І засоби масової (дез)інформації, а тим паче лохторати, яким ці засоби скормлювали гігабайти Зради – вони не можуть отак взяти і зупинитися. Не буває такого. Не може бути.

Тому, звісно ж, цей вкид (якщо це вкид) животноязиких ЗМІ Ізраїлю – тут же проковтнули і ЗМ(д)І, і лохторати. Просто тому, що це уже рефлекси. Кажуть, звичка виробляється за 21 день, а за 90 уже стає частиною характеру – а тут п’ять років. П’ять років такі, як Бутусов, кормили українців Зрадою. А тепер вони раптом охуїли від того, що, виявляється, Зрада ж буває не тільки антипорошенківська. І що лохторати хавають усіляку Зраду, не тільки антипорошенківську. Бо вони вже давно до цього звикли. Це як із будь-якою залежністю – цигарки, алкоголь, наркотики. Спочатку можна і чимось гламурненьким, а в кінці, коли уже підсів на повну, будеш вживати усіляку гидоту – бо тягне.

Так що, друзі мої, ми ще побачимо багато подібних істерик. Бо інформаційна війна Московії, як правильно зазначив Бутусов, вона триває. І буде тривати. Аж до повного поглинення України. Ну, або знищення самої Московії. Тож нас чекатиме ще не один такий шок від вчорашніх зрадофілів – мовляв, як же так, це ж брехня і вкид, навіщо ви цьому вірите? А тому вірять, нешановні зрадофіли, що ви їх самі до цього привчили.

І саме про це я говорив усі ці роки – що ви не Порошенка знищуєте цією безкінечною Зрадою, а Україну. Ну от тепер прийшов час переконатися у правоті моїх слів. Порошенка уже немає, він ніхто, якийсь там вошивий депутат – а хвиля Зради не зупиняється і уже знищує не Порошенка (точніше, не тільки Порошенка), а й усю Україну.

Бо насправді головна мета Московії – це знищення усієї України. А Порошенко – це лише одна із зупинок по дорозі до перемоги. А всі ці бутусови, касьянови та інші – вони, від невеликого ума, думали використати Зраду на свою користь. І не думали, що це Зрада використовує їх. Ну от тепер і матимуть.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s