Два головні підсумки парламентських виборів

Ні, це не монобільшість “Слуги народу”. Що монобільшість, що більшість із “Голосом” – різниця була б мінімальна. Мова про інше.

Підсумок 1

Кілька років велика кількість політичних персоналій та сил як тільки могли мочили чинну на той момент владу – Порошенка, коаліцію БПП і НФ. Це “Самопоміч” і РПЛ, Гриценко і тріо Найєм-Заліщук-Лещенко.

Який маємо підсумок? Порошенко і переформатована “Солідарність” – в Раді, хоч і в урізаному складі. А де всі ці борці з режимом?

А вони в жопі. Ніхто з них в Раду не пройшов.

І це абсолютно логічно. Тому, що вони у своєму мочилові не розрахували, що стануть так само гидотними, як і ті, кого вони мочили (і навіть більш гидотними). А той приз, на який вони розраховували – прийшли і підібрали люди з вулиці, “Слуга народу” і “Голос”.

Ну як вам тепер житиметься, непримиренні антикорупціонери і єврооптимісти? Чи не краще було б будувати власну політичну кар’єру на конструктиві, а не на Зраді? Га? Що мсвчите, скуштували хуя?

Підсумок 2

У нас лоблять підрозказати про якісь там головні проблеми України. Війна, корупція, євроінтеграція, ще там щось. Ах, ну да – для лохів це високі тарифи і усе інше.

Так от, друзі мої, головна проблема України зовсім не в цьому.

Відкриваємо результати виборів за партсписками. На цю хвилину порахували 48%, практично половину.

Відкриваємо і бачимо дві такі групи.

1. ЄС+Голос+Гройсман+Свобода. В сумі – майже 20%. Ці відсотки більш-менш упевнено можна назвати українцями. Це та частина суспільства, яка самоідентифікує себе як частина української нації.

2. ОПЗЖ+Опоблок+Шарій. В сумі – майже 18,5%. Ці відсотки більш-менш упевнено можна назвати не-українцями. Це та частина суспільства, яка ніколи не стане частиною української нації. А зникнути може лише еволюційним шляхом – тобто вимре.

В сумі ці дві групи більш-менш ідейно сформовані – майже 40%.

А всі інші 60% – це болото. Болото, яке населяють істоти, які досі не спромоглися якось самоідентифікуватися. Не по паспорту, а реально.

Так от головний підсумок виборів – оці 60%. За них будуть боротися оті дві перші групи. Чим стане це болото – Україною чи не-Україною? That is the question.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s