Guten tag, Deutschland. Навіщо Путін порівняв кримняшів із черв’яками

Вчора всі посміялися зі слів кремлівського карлика, який раптом вирішив попіклуватися про черв’яків? А нічого смішного тут немає.

Для початку – про саму подію. Путін-хуйло в Йобурзі несподівано розпереживався за долю птахів та черв’яків. Так прямо і сказав:

“Ось усі знають, що вітрова генерація гарна річ, але про птахів хіба згадують у цьому випадку? Скільки птахів гине”

“Вони (вітрогенератори) так трясуться, що черв’яки виповзають із землі”

Смішно, еге ж? А між тим нічого смішного тут немає.

Бо Путін-хуйло нічого просто так не говорить. І якщо він заговорив про черв’яків, значить, це було заплановано. Навіть його легендарне “ми і в сортірє замочім” – було ніякою не імпровізацією, а домашньою заготовкою.

Цілком очевидно, що Путін, як власник величезної країни-бензоколонки, країни, яка живе за рахунок нафти і газу, не може не хвилюватися зростанням обсягів відновлюваної енергії. “Чим більше вип’є комсомолець – тим менше вип’є хуліган”. Чим більше будуть використовувати відновлювану енергію, тим менше буде потрібна путінська нафта. Тим дешевша вона буде. Тим бідніший буде режим. Тим важче буде тримати у покорі населення, підкормлюючи його нафторублями.

Так що не за черв’яків та птахів Путін-хуйло переживає, а за власний трон. І власне безпеку. Фізичну в тому числі. А черв’яки – це як кримняші чи донбасяни. Просто привід. Україна зібралася до ЄС?  Треба використати нещасних “русскоязичних” жителів Криму і Донбасу. На них, звісно ж, наплювати – але привід чудовий. (Правда, з Кримом він переборщив, створивши проблему у першу чергу для самого себе, але тут імперська пиха зіграла – а проти неї навіть лом не є прийомом.)

Саме тому, до речі, кримняші як жили у гівні, так і житимуть. Бо їхня історична місія в очах Путіна-хуйла – це стати капканом для України. Вони ним і стали. А як вони житимуть, може, голодуватимуть і їстимуть тих-таки черв’яків – це кремлівського карлика не хвилюватиме. Точніше, хвилюватиме, але лише в тому смислі, що можна буде використати як додатковий важіль тиску на Україну. От, наприклад, вода з Дніпра – яка уже використовується.

Так що, нешановні кримняші та донбасяни – ви для свого улюбленого вождя значите не більше ніж черв’яки.

Але це не головне, що треба зрозуміти із вчорашнього спіча Путіна-хуйла. Бо він, повторюся, нічого просто так не говорить. Згадайте Мюнхенську промову 2007-го. Ту, де Путін сказав, що “для сучасного світу однополярна модель не тільки неприйнятна, але і взагалі неможлива”. Пройшло 12 років. Чи ж не є очевидним той факт, що фраза про неприйнятність однополярного світу була фактичним оголошенням війни цивілізованому світу? Власне, усе те, що робив режим – починаючи з війни 08.08.08 – це якраз намагання відновити біполярний світ часів холодної війни.

Так я до чого це веду. Через деякий час очікуйте хвилі протестів проти відновлюваної енергії. У першу чергу – в Європі. У найпершу чергу – в Німеччині. Де, нагадаю, пустили під ніж атомну енергетику (до 2029-го там закриють усі АЕС). Де, нагадаю, 2018 року закрили останню вугільну шахту – і тепер купують вугілля деінде. “У 2017 році Німеччина імпортувала 51,4 млн тонн кам’яного вугілля”. Що найцікавіше, “за даними німецького Союзу імпортерів вугілля, частка поставок з Росії склала близько 38%”.

Але найцікавішою є ось ця статистика: “Співвідношення основних джерел енергії у виробництві електрики Німеччині в 2018 році: 40,4% – відновлювана енергія (вітроенергетика – 20,4%, гідроенергетика – 3,1%, біоенергетика – 8,3%, сонячна енергетика – 8,4%)”.

Отже. Згадуємо про “Північний потік-2”, який іде куди? В Німеччину. Про 38% вугілля, яке Німеччина закупляє у Московії\. І про те, що вітроенергетика у Німеччині зараз займає одну із лідируючих позицій у виробництві електроенергії (тимчасово більше, всього на 3,7%, у бурого вугілля).

Згадуємо все це – і очікуємо у Німеччині та інших системотворчих економіках ЄС сплеск активності “зелених” та іншої прикормленої Кремлем лівачні. Бо ж черв’яки, як відомо, страждають від вібрації вітрогенераторів.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s