Трупи на “Лошарику”. Що відомо

У Московії – чергова катастрофа на субмарині. Що відомо, а що приховується?

1 липня на одному з підводних човнів московитського флоту сталася катастрофа. Загинули люди. Що відомо із неофіційнх джерел (офіційні мовчать)?

Тип субмарини. Це АС-12, вона ж “Лошарик”. Ось що пише про цей тип човнів руВікі:

Российская сверхсекретная глубоководная атомная подводная лодка (по официальной российской военно-морской классификации — атомная глубоководная станция), не несущая вооружения и способная погружаться, по некоторым данным, на глубину до 6000 метров (практически было продемонстрировано погружение аппарата на глубину до 3000 метров). Может использоваться для специальных операций различного характера.

Назначение АС-12 долгое время оставалось неизвестным. Однако в октябре 2015 года эксперты Пентагона заявили, что АС-12 — это «диверсионный аппарат» для установки устройств для разрушения различной подводной инфраструктуры, и в первую очередь кабелей связи, что в случае глобального конфликта АС-12 в том числе может серьёзно подорвать работу интернета, разрушив магистральные кабели связи между материками.

Эксперты НАТО также опубликовали аналитический материал, который указывает, что такие российские глубоководные АПЛ как АС-12, способные находиться на океанском дне на большей части территории мирового океана, имеют крайне опасный потенциал модернизации в «субмарину на колёсах», то есть передвижение по морскому дну колёсным способом. Как отмечают эксперты, это фактически исключает возможность обнаружения таких аппаратов акустическими и магнитометрическими средствами, поэтому такой аппарат может незаметно подобраться к самым охраняемым объектам и получает возможность внезапного нападения.

Ось такий небезпечний “Лошарик”. Хоча, за інформацією сайту “Відкриті медіа”, пожежа спалахнула не на АС-12, а на її носії. Одне джерело згадує субмарину “Оренбург”, інший – “Подмосковье”.

Коли і що сталося. Сталося ще 1 липня, але інформація з’явилася лише 2-го. Норвежці ще вчора заявили, що, за інформацією, яку їм надала російська сторона, стався вибух газу. Пізніше московити це спростували. За власне норвезькою інформацією, рівень радіації у районі аварії не підвищився. Московитські ЗМІ пишуть про пожежу, яку спровокувало коротке замикання.

Хто загинув. Офіційно – невідомо. Є інформація про 14 загиблих. Серед них – 7 капразів, капітанів першого рангу. Це морський аналог полковника. Вище – уже контр-адмірали. Також на судні, за наявною інформацією, було два Герої Московії. Імена загиблих відомі тільки завдяки інформації на сайті морського кафедрального собору Мурманська. За неофіційною інформацією, один із загиблих – син моряка, який брав участь у рятувальній операції “Курська”. Прізвища кількох інших загиблих теж з’явилися у пресі неофіційно.

Чому мовчить московитська влада. Очевидно, саме тому, чому ж і назвала цю субмарину “научно-исследовательским глубоководным аппаратом”. На сайті Міноборони Московії взагалі тиша і спокій з цього питання. Зате є ось такі новини:

мо

“Вуса Путіна”, його речник Пєсков, взагалі нічого не підтвердив і не спростував. На всі питання дав лише дві відповіді – “це має відношення до державної таємниці” та “питайте у Міноборони”.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s