10 цитат з програми. Носенко

Другорічник Носенко – тоже кандидат.

***

Основною нової політичної ідеології країни має стати принцип економічної та особистої свободи, відкритих можливостей та чесної конкуренції. Кожен громадянин України повинен відчути всі переваги розбудови бізнесу або роботи у власній країні. Я не визнаю патерналістських підходів, ніколи не сподівався на державу і закликаю до об’єднання однодумців, які цінують особисту свободу понад усе.

***

Україна не визнає анексію території Автономної Республіки Крим та вважає окупованими частини територій Донецької та Луганської областей. Повернення цих територій буде довготривалим інтеграційним проектом. Участь у відбудові зруйнованої інфраструктури регіонів повинні взяти держави, що гарантували територіальну цілісність України відповідно до Будапештського меморандуму.

***

Я виступаю за право на вільне володіння окремими видами вогнепальної зброї для громадян України. Українці повинні мати можливість захищати себе, своїх рідних та своє майно.

***

Я є прибічником обмеження співпраці із МВФ. Вважаю, що гроші, які були залучені раніше, використані неефективно, а існуючи договори щодо управління боргами обмежують економічний розвиток держави.

***

Єдиним ефективним способом боротьби із корупцією є ліквідація умов, за яких корупція процвітає – тобто державних монополій, чиновників із імператорськими повноваженнями, наявність сотень тисяч форм бланків та звітів, безкінечних бюрократів із перервою на обід та приймальними днями.

***

Податок, що формує найбільше корупційне навантаження у державі – ПДВ – винен бути скасований, замінений на прозорий – податок із продажів.

***

Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення повинен бути негайно скасований, права громадян-власників земельних паїв на розпорядження майном на власний розсуд – відновлені.

***

Дивіденди в Україні не повинні оподатковуватись. Я підтримую введення податку до виведений капітал.

***

Головним об’єктом інвестицій з боку держави повинна стати інфраструктура. В першу чергу – дороги, аеропорти в Україні.

***

Я відстоюю монетизацію всіх пільг, які держава надає громадянам та перехід до накопичувальної системи пенсійного забезпечення

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s