10 цитат з програми. Кривенко

“Народний Рух повертається, щоб зробити українців по-справжньому незалежними”. Як саме?

***

Ми забезпечимо створення системи патріотичного виховання українських дітей та молоді, зокрема через «Пласт».

***

Ми законодавчо ініціюємо повернення заробітчан, зокрема шляхом нарахування трудового стажу, впровадження нульового оподаткування їхніх переказів до України.

***

Ми скасуємо мажоритарну систему як джерело політичної корупції.

***

Права кримських татар будуть відновлені разом із кримськотатарською національною автономією в Криму в соборній Українській державі.

***

Народний Рух розробив програмний документ «Економічний патріотизм. Стратегія реалізації національного інтересу для стрімкого розвитку України», що передбачає до 2030 року досягнення річного рівня ВВП 498 млрд. дол. та рівня середньої зарплати –988 дол. на місяць, середньої очікуваної тривалості життя – 82 роки.

***

В спорті, освіті, медицині запровадимо принцип «гроші ходять за людиною».

***

Буде здійснено формування трирівневої пенсійної системи з наповненням пенсійного фонду за рахунок рентних платежів на використання надр за норвезькою моделлю.

***

Стратегічний напрямок – євроатлантична інтеграція в економіці й безпеці. Ми підтримуємо вступ в ЄС та НАТО.

***

Залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій в розмірі 200 млрд. дол. протягом 10 років. Державне інвестування через спеціальні фінансові установи – фонди, агентства на базі Банку розвитку. Пріоритет – інвестування експортних та інноваційних підприємств. Джерелом фінансування стане розумне використання емісійного інструментарію. 100  тисяч кредитів інноваційним малим і середнім підприємствам.

***

Ринок землі має бути відкритим по завершенні судової реформи та реформи децентралізації на основі французької моделі, коли умовою купівлі є здатність покупця вести сільськогосподарську діяльність за фахом та капіталом, з обмеженням розмірів ділянок для обробітку й активного розвитку середніх господарств. Обов’язкові умови – українське громадянство власника та обмеження концентрації землі в одних руках.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s