10 цитат з програми. Каплін

Субота – день простий. От ми і почнемо суботу із простої людини, захисника простої програми гітлерівської партії – Сергія Капліна.

***

Вже у 2019 році забезпечу: збільшення мінімальної пенсії до 5 000 гривень, збільшення мінімальної зарплати до 10 000 гривень, зменшення ціни на газ для населення в 4 рази, створення 5 мільйонів нових робочих місць.

***

Встановлення мінімальної частки заробітної плати у ввп на рівні 50%.

***

Скорочення ціни на газ в чотири рази – з 8500 до 2200 гривень – буде досягнуто шляхом ліквідації злочинних поборів «Нафтогазу» і «Укргазвидобування», ПДВ, рентної плати, інших надбавок та націнок які формують надприбутки в інтересах корупціонерів.

***

Створення посади першого віце-прем’єр-міністра з питань охорони здоров’я.

***

Мораторій на звільнення лікарів, на закриття лікарень і поліклінік.

***

Введення мораторію на закриття шкільних і дошкільних навчальних закладів, звільнення вчителів та педагогічних працівників.

***

Скорочення кількості чиновників і депутатів, зокрема, депутатів Верховної Ради – до 100 осіб, депутатів місцевих рад — вдвічі.

***

Створення нового Конституційного органу – Національних зборів (віче) громадян, перед якими кожні півроку звітуватимуть Президент України і Кабінет Міністрів за всіма пунктами своїх Програм.

***

Закріплення в Конституції права Народу України на дострокове відкликання (імпічмент) Президента України, депутатів усіх рівнів, Прем’єр-міністра і членів Кабінету Міністрів, керівників правоохоронних та антикорупційних органів.

***

Створення великих державних і державно-приватних вертикально інтегрованих аграрних компаній для організації прориву в окремих галузях – як всередині країни, так і на світових ринках.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s