10 цитат з програми. Данилюк

Так, це Олександр Данилюк. Ні, це не екс-міністр фінансів.

***

Збереження мажоритарної складової виборчої системи відкриває для ворожих агентів впливу колосальні можливості для виграшу шляхом використання підкупу та фальсифікацій. Зростає підтримка популістів, що також легко можуть бути використані для ворожого реваншу.

***

Наслідки сьогоднішнього реваншу Кремля в Україні можуть бути ще гіршими. Репресії проти учасників війни та революції, провокація внутрішнього протистояння та залучення російських військ для придушення можливих патріотичних виступів загрожують розшматуванням України та знищенням нашої державності.

***

Цьому сприяє також безвідповідальність політиків, що декларують свою відданість українським інтересам.

***

Відвернення російського реваншу, унеможливлення зради виборців так званими патріотичними політиками та протидія формуванню ними «широкої коаліції» з ворожими Україні силами – головне завдання, яке ставить перед собою громадянський рух «Спільна Справа».

***

Ми усвідомлюємо, що, навіть при збереженні Україною незалежності, відсутність змін у підході уряду до економічного розвитку нашої держави становить іншу смертельну загрозу. Питання стрімкого економічного розвитку є першочерговим для національної безпеки.

***

Перетворення України в країну, де мешкатимуть лише півтора десятки пенсіонерів, – інше обличчя національної катастрофи. Єдиний спосіб уникнути цього – повторити шлях азійських тигрів: Японії, Тайваню, Південної Кореї, що спромоглися в не менш важких повоєнних умовах за кілька десятиліть побудувати сучасні високотехнологічні інноваційні економіки та увійти до десятки найбільш розвинених країн в світі.

***

Нами розроблена програма економічного розвитку України, яка базується саме на цих принципах, і впровадження якої є другим стратегічним завданням, яке ставить перед собою Громадянський рух «Спільна Справа».

***

Для виконання завдань по зупиненню реваншу Кремля, збереженню стратегічного курсу на євро та євроатлантичну інтеграцію, забезпеченню стрімкого економічного розвитку, що створить для українців можливості для самореалізації в Україні, побудові ефективної системи національної безпеки та оборони Громадянський рух «Спільна Справа» потребує якісного представництва насамперед в українському парламенті, вибори до якого відбудуться в жовтні цього року.

***

Участь в президентських виборах є фактичним початком парламентської кампанії «Спільної Справи», можливістю мобілізувати наших активістів та прихильників.

***

Водночас ми ставимо перед собою і інші задачі, зокрема: консолідацію громадянського суспільства для забезпечення чесних та демократичних виборів, унеможливлення втручання в них Росії, протидію провокації громадянських конфліктів та внутрішній дестабілізації, суспільний вплив на кандидатів від парламентських партій з метою приведення виборчого законодавства до вимог Конституції України, а саме – відмови від мажоритарної складової виборів до Верховної Ради України.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s