10 цитат з програми. Гнап

Другий огляд вівторка – практично легендарний власник банківської скриньки Дмитро Гнап.

***

Стану гарантом збереження парламентсько-президентської форми правління, за якої Уряд формується коаліцією фракцій та депутатів.

***

Докладу всіх зусиль у рамках своїх конституційних повноважень, щоб парламентські вибори відбулися суто на пропорційній основі за відкритими списками.

***

Докладу всіх зусиль, щоб реформувати правоохоронну систему, створити передумови успішності всіх змін, в тому числі й в економіці.

***

Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори – перекрити.

***

Пріоритетом для мене стануть політична та дипломатична боротьба за повернення тимчасово окупованого Криму, збереження територіальної цілісності України, для чого глава держави повинен чути голос кожного регіону нашої соборної країни.

***

При створенні нових виробничих потужностей та робочих місць в Україні – звільняти інвесторів від податків при реалізації продукції на експорт.

***

Нам треба в короткі терміни демонополізувати економіку шляхом переходу від олігархічної системи до економіки середнього класу.

***

Нам необхідно терміново скасувати недоторканість народних депутатів та Президента України. Запровадити дієвий механізм імпічменту Президента.

***

Докладу зусиль, щоб був ратифікований Римський статут для забезпечення Україні права звернення в Міжнародний кримінальний суд.

***

Зобов’язуюсь затвердити нову воєнну доктрину, яка відповідає сучасним військовим загрозам та дозволить дати гідну відсіч військовій агресії проти України.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s