Любов, Гедеон й паспорти

Про що ще говорити 14 лютого, як не про любов.

Вчора і сьогодні в аеропорту “Бориспіль” розігралася ціла драма (а, може, і трагедія). До України прибув Харон. Ні, не той, що возить мертві душі. Хоча-а-а… Давайте заглянемо до Вергилія, що він пише про цього працівника античного акваметрополітену.

Вод і річок цих незмінно Харон стереже, перевізник,
Страшно брудний, закуйовдженим заростом сивим у нього
Все підборіддя укрите, а очі аж іскрами сиплють,
Одіж кальна із плечей, зав язана в вузол, звисає.

А тепер подивимося на фото Харона в “Борисполі”.

485562

Щось є, чи не так? 😉

Так от, прилетів цей Харон до “Борисполя”. А далі шлях йому закрили українські прикордонники. Бо а) виявилося, що український закордонний паспорт, яким він розмахував перед суворими, але справедливими обличчями працівників ДПСУ, є у списку таких, що загублені/втрачені. Тобто він недійсний.

До того ж, реєструвався на рейс цей нащадок пекельного перевізника як громадянин США – і це додало питань прикордонникам і проблем самому священнику. Так-так, ви не помилися, він є священником т.зв. “УПЦ МП”, ба більше – займає унікальну посаду настоятеля МАФу. Ну, отого, що завдяки нинішньому підмосковному парафіянину РПЦ з’явився і розрісся на території легендарної Десятинної церкви, яка вважається першим кам’яним храмом Руси.

Що ж, все сходиться. Харон, як і його античний предок, у отому своєму човні-МАФі перевозив заблудлі душі до пекла під назвою РПЦ. Але, як учить нас апостол Іван Богослов у 4 розділі свого 1 послання: “Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов!” От якраз любові цьому “священнику РПЦ” і не вистачило, щоб потрапити на береги Дніпра, освячені ще апостолом Андрієм.

До речі, іронія ще і в тому, що ім’я цього Харона – Гедеон. Був такий персонаж у Старому Заповіті. Так от – “В народі Гедеон отримав також прізвисько Єруббаал, тобто «суперник Ваалові», за те, що зруйнував жертовник, встановлений на честь цього язичницького божества”. А цей, РПЦшний Гедеон, навпаки – взяв і збудував жертовник на честь язичницького божества.

Одним словом, любіть, браття і сестри, і не буде вам такого, як Харону у “Борисполі”. Бо Бог, як відомо, є любов – а не Гундяй чи навіть Хуйло.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s