Порошенко, давай деколонізацію!

Бо декомунізація не допомагає. Гугл це точно знає.

Сьогодні оприлюднили цікаві дані по гугл-запитах з України.

цуак44

Підозрюю, це не без окупованої частини Донбасу, тобто до певної міри викривлені дані – та все ж.

“Мажор”, “Поліцейський з Рубльовки”, Кємєрово, Кобзон… Це все – колоніальне, ні, не минуле, а сьогодення. Велика кількість людей із задоволенням продовжує жити у цьому колоніальному сьогоденні, споживаючи, скажемо прямо, досить низькопробний продукт (який сам по собі уже є вторинним, бо, як і все чи майже все у Московії. злизане із Заходу). І нема на те ради. Ні війна з Московією, ні блокування свинособачих соцмереж – нічого не може зупинити цього ірраціонального бажання споживати московитське медіалайно. Чи навіть просто пореготати з померлого Кобзона. Ну помер і помер. Так, ворог був. Так, мафіозі. Але нам яке до нього діло? Навіщо жити думкою про те, що взагалі не варто навіть згадувань?

Я недаремно в заголовку згадав Порошенка. Згадайте декомунізацію. Що говорили противники цього процесу? Що, мовляв, не треба нічого різко рушити, воно само. Так ось вам приклад, як “воно само”. Отак було б і з декомунізацією – якби не було рішення на самому верху, по лівобережжю стояли б Леніни (особливо в облцентрах, бо там вони великі, їх, як у моїй Новомиколаївці, так просто вночі не скинеш) і досі. Бо українці, а точніше, малороси – народ дикий, дурний, відсталий і інертний. І це треба завжди враховувати. При декомунізації, на виборах, просто виходячи на вулицю і потрапляючи в собаче гівно, яке залишив пес вашого сусіду по під’їзду.

Саме тому деколонізація, якщо вона й відбудеться – то тільки через накази згори. Як українізація радіо. Якби не квоти – ложили б власники радіостанцій на нас з вами велетенський і товстий фаллос. І насправді оце – “деколонізація згори” – досить печально. Бо демонструє неготовність суспільства в цілому навіть до таких, більшою мірою косметичних змін. Що вже говорити про такі серйозні речі, як реформи. Частина лохторату всерйоз збирається голосувати за Тимошенко – на якій проби ніде ставити.  І навіть цифри про те, що при ЮВТ жилося гірше, зарплата навіть в доларах була меншою – не допомогають. Бо це дуже складно. Куди простіше “юліна тисяча” і терабайти гівна із телевізора та сайтів-помийниць.

Цей народ в загальній своїй масі не здатен ні на що – ні на декомунізацію, ні на деколонізацію, ні на збройний спротив агресору навіть (забули вже, як люди ховалися від воєнкомів? і зараз те саме відбувається, навіть у з біса патріотичній Галичині). Тому на “загальну масу” увагу звертати і не треба. От не звернули увагу при декомунізації – і нормально все пройшло. Під час введення квот забили на сотні тисяч любителів блатняка – і квоти працюють. За таким принципом і потрібно діяти. Правда, з одним важливим уточненням – в рамках закону. Бо інакше це перетвориться на більшовицьку перебудову Російської імперії. Там теж активна меншість все міняла – от тільки у який бік і якими методами…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s