Свинособаки не люди? Соціологія

Забрів випадково на сайт “Левада-Центра” московитського. Погуляв – і зробив цікаве відкриття.

От ми називаємо московитів “свинособаками”. Але при цьому маємо на увазі, що вони все-таки люди, хоч і такі, поганенькі. Так от, подумав я, читаючи результати різних соцопитувань – закрадаються у мене сумніви щодо того, що свинособак можна назвати людьми. Принаймні, на елементарну людську логіку, на розуміння примітивних причинно-наслідкових зв’язків (“насрав сусіду під двері – получив по голові”) вони не здатні.

Дивіться. Ось дві цікаві таблички.

Цілком очевидним є, що “правильний шлях” і “схвалення діяльності Путіна” пішли угору після анексії (московитською мовою це називається “возвращение домой”) Криму.

Ок, це їхнє життя, їм так зручно, їм так комфортно.

Дивимося ще одну табличку.


Знов-таки, “повернув статус великої держави” – саме після анексії Криму.

Нормальна така московитська, свинособача якщо хочте логіка – скажете ви. Звісно – погоджуся я з вами. Але.

Читаємо ще одну новину:

“Число россиян, считающих, что наша страна находится в международной изоляции, достигло максимума (56%), следует из опроса «Левада-центра». Количество тех, кого это беспокоит, выросло за последний год сразу на 12 процентных пунктов, хотя таких людей все еще заметно меньше, чем сохраняющих спокойствие: 37% против 56%”

Для тих. хто не володіє московитською мовою, переклад:

“Число росіян, які вважають, що наша країна знаходиться в міжнародній ізоляції, досягло максимуму (56%), випливає з опитування «Левада-центру». Кількість тих, кого це турбує, зросла за останній рік відразу на 12 процентних пунктів, хоча таких людей все ще помітно менше, ніж тих, які зберігають спокій: 37% проти 56%”

Виходить така картина. З одного боку, 80% московитів схвалює анексію Криму, і за чотири роки цей відсоток майже не змінюється. З іншого – уже більше третини розхвилювалися через те, що Московія опинилася в міжнародній ізоляції.

Але зв’язати ці дві події “вкрали Крим – опинилися у міжнародній ізоляції” не можуть. Це все одно – повертаючись до мого порівняння – якби насрав під дверима сусіду, ще й картоплі з городу накрав, а потім отримав держаком лопати по голові та сидів і думав: Чого це воно так вийшло?

Ну, я не знаю, чи можна вважати таких ссавців ряду примати людьми, чи це вже якийсь інший вид, який необхідно відповідно класифікувати?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s