“Верес” проти УПЛ. Ну что, рєбята, займьомса аріфмєтікой?

Український футбол знаходить причини позажигати навіть там, де їх в принципі не може бути. Ось, наприклад, історія з матчем “Шахтар”-“Верес”.

Раз.

“Рівненський «Верес» у неділю, 13 травня, не зіграє у Харкові матч 31 туру проти донецького «Шахтаря». Причина – харчове отруєння 9 футболістів, що не дає можливості взяти участь у поєдинку. Оскільки здоровими станом на сьогодні залишилося усього 9 гравців, керівництво клубу не вбачає можливості взяти участі у грі. Відтак, прийняте рішення повертатися до Львова. Сьогодні о 17:00 команда залишила Харків. При цьому у «Вересі» вважають ці обставини форс-мажорними, адже клуб не міг передбачити цієї ситуації, і в короткий термін не мав можливості усунути наслідки цих обставин. Нагадаємо, згідно з п.16 ст.9 Регламенту змагань «У разі виникнення форс-мажорних обставин рішення щодо дати проведення матчу ухвалює Дирекція». Клуб надіслав відповідного листа до Дирекції УПЛ (копії до ФФУ та Спортивно-медичного комітету ФФУ), в якому звертається щодо переносу матчу на пізніший термін, а саме після останнього туру цього сезону, 20 травня. Також «Верес» надіслав листа до ФК «Шахтар», в якому висловив сподівання на розуміння та бажання здобути перемогу у спортивній боротьбі. Інформаційна служба НК «Верес»”.

Два.

“До Дирекції УПЛ звернувся ФК «Верес» з проханням перенести матч 31 туру «Шахтар» — «Верес» у зв’язку з харчовим отруєнням 9 гравців основного складу рівненської команди.

Розглянувши запит ФК «Верес», Дирекція УПЛ висловлює жаль щодо погіршення стану здоров’я футболістів основного складу команди. Проте, в зв’язку з тим, що станом на сьогодні у списку заявлених футболістів ФК «Верес» перебуває 63 особи, а до початку матчу залишається більше 24 годин, наведені обставини не можуть бути визнані Дирекцію УПЛ як форс-мажорні.

Враховуючи наведене, та керуючись пунктом 17 статті 9 Регламенту змагань сезону 2017/18, у Дирекції УПЛ не має достатніх підстав для переносу матчу ФК «Шахтар» Донецьк – ФК «Верес» Рівне з 13.05.2018 року на іншу дату.

Розуміючи складність обставин просимо вжити всіх можливих заходів для проведення зазначеного матчу у затверджені Дирекцією УПЛ дату та час”.

Три.

кму313.png

18. 63. 25. Хто ще які цифри знає? 🙂

One thought on ““Верес” проти УПЛ. Ну что, рєбята, займьомса аріфмєтікой?

  1. Я так розумію, 18 гравців поїхали до Харкова, а 63 – це вся заявка разом з U-19. Кожен із цих 63 теоретично має право зіграти за Верес в УПЛ (якщо не помиляюсь), але, очевидно, це не є підставою всіх їх вносити до розділу основної команди на сайті.

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s