“Сейм не ухвалив, ПіС проти”. Байки із польського склепа

Розвінчуємо чергового “друга України”, цього разу – з-за лінії Керзона, т.зв. “західного порєбріка”.

Я вже згадував про такого персонажа, як Przemysław Lis Markiewicz. Чувак страшно любить Україну, “великий друг”, таскть, його багато хто з українців цитує, бачте, мовляв, нас там люблять і підтримують. В тому, що нас там підтримують і, можливо, навіть люблять – сумніватися не будемо. А от по конкретному персонажу є питання. Ось лінк на його пост, присвячений ТОМУ САМОМУ закону. Читаємо.

rgrgg44

Сейм нічого не ухвалив, ще має бути третє читання, битва в Сенаті… Про “битву” в Сенаті ви в курсі вже, правда – як вони серед ночі проголосували? Ок. Повертаємося до Сейму. Ось скрін із сторінки Сейма щодо цього законопроекту.

ryi8

Як бачимо, 26 січня відбулося “3 читанє” за “цалошьчь проєкту устави”. Рішення – “ухвальоно”. А пан Маркєвіч 27 січня о 14.09 пише нам – нє-нє, Сейм нічого не ухвалив.

Йдемо далі. Бачите, я виділив слова про те, що “Право і Справедливість” зборює цей закон? Ок, знову заходимо на сторінку Сейма і дивимося результати голосування.

4rt7887

225 із 225 “за”. 100% результат. Як і у “троглодитів” із Кукіз15. Ба більше – якщо брати до уваги всю фракцію, то не проголосували “за” – через відсутність – лише 5% фракції. У Кукіз15, як ви самі бачите – 10%. Тобто у “троглодитів” за законопроект проголосувало 90% фракції, а у ПіС, які “наполегливо цей законопроект зборюють” – 95%.

Йдемо далі. Голосування в Сенаті. Відкриваємо результати.

u7898

Як бачимо, 55 голосів “за” (достатня кількість для ухвалення, потрібно більше 50) дала саме фракція “наполегливих зборювачів”. Правда, цілих 10 сенаторів від ПіС не голосували. Можливо, саме їх пан Маркєвіч і мав на увазі, коли говорив про “наполегливе зборення”? Ну от ми і нарешгті і зрозуміли його слова 🙂

Але смішки смішками, а люди тут, в Україні, читають таких маніпуляторів, вірять їм – так, він же за нас, він любить Україну. Може, хоч після таких текстів, із лінками в руках, замисляться і перестануть сліпо їм вірити…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s