Рух Нових Свиней, або Як порохоботи недорабатують

От тут пишуть – порохоботи то, порохоботи сьо… Та ніфіга вони не то і не сьо! Якби у мене були такі миленкоботи – я б їх повиганяв ік бісовій мамі. От дивіться на одному простому прикладі.

Тут вчора чи позавчора, на днях коротше кажучи, Саакашвілі забульбєнив придурошного псто. Потім, правда, потер чи прикрив, але псто був. Суть псто – картинка із “німецького” (насправді, австрійського, але для реформаторів і революціонерів необов’язково знати, що німецькою говорять і пишуть не тільки в Райху, а і в Остеррайху, наприклад) журнала, де якоби постібалися з Порошенка. Осьо картинка.

26167111_2028920357134368_3283997385645605480_n

В принципі, тут Порошенка так просто не ідентифікуєш, хіба по гербу (на відміну від усіх інших персонажів, що уже мало б насторожити навіть сектан… ні, сектантів не мало б насторожити нічого, на то вони і сектанти). Але будемо вважати, що таки так, Порошенко.

Правда, бентежить дата, вказана на обкладинці – 1 січня 2017 року. Проснувся тільки, чи що? Ну ладно Саакашвілі, з ним не дивно – а де були усі інші? Рік тому з президента України постібалися – а наш доблєсний фейсбучок ні сном, ні духом. Не вірю.

Правильно не вірю. Бо ріальнє картинка – осьо.

26056028_2028920353801035_7879909772895434162_n

Без поняття, хто ця Суперсвиня – але це неважливо. Важливо, що Саак, чи той, хто веде його сторінку в ФБ, тупо налажав. І тут ми переходимо до головного. Тобто до порохоботів.

Де адекватна відповідь? Де, я вас питаю? Ніде. Тиша і спокій у порохоботських рядах. А між тим картинка просто перед вами валяється і кричить – візьми мене, візьми.

Ось тими самими днями, коли Саакашвілі (чи той, хто веде його сторінку) вішав на фізбук цей недолугий фотожоп – на Київщині ріальнє свиня виперлася на дах фури і намагалася утекти. Картинко:

5a43a887aeae0-2017-12-27-160447_1200

Слухайте, ну, це ж очевидна алюзія на те, як Саак тікав від бариг на свій дах!

f927405c4faee5d2993623cf1e989b26

Свиня, опять же. Ну як тут було не обіграти цю тему?

А ще й у Саака партія як називається? Рух Нових Сил. РНС. Так тут же проситься просто підпис до попередньої картинки – “Член РНС (Руху Нових Свиней) бореться з баригами, які везуть його до буцегарні”!

Це що, питається, все я маю креативити? Ну ок, я – так тоді давайте мені ваші порохоботські гроші, якщо самі нездатні такі очевидні речі підмітити.

В общем, як це не печально, що провладні, що проопозиційні персонажі у нас тупі, унилі і ні на що серйозне не здатні. Максимум – тупо спалитися на віджабленій картинці річної давнини. Що, погодьтеся, для найбільшої країни Європи із її давніми сміховими, гумористичними традиціями (бляха, вся сучасна українська література почалася із бурлексно-травестійного твору!) – просто ганьба.

P.S. Якщо ви думаєте, що весь цей мій пост – лише стьоб як над порохоботами, так і над сектантами Міхо, то ви дуже помиляєтеся. Я дійсно засмучений, що Україна навіть в такому благодатному жанрі на щось більше за придонний примітив не здатна.

Журнал “Перець” би вже хоч почитали чи що…

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s